Картини з парканом

Попід тином на картинах

Паркан — це кілька дощечок біля дому, що відокремлюють особистий простір, або масивна бетонна конструкція, яка допомагає відгородитись від світу? Деякі продовжують будувати високі паркани попри те, що за кордоном уже давно відійшли від цієї показної демонстрації престижу та влади.

Здається, ті, хто ховається за такими парканами, забули, як вони перестрибували через них, щоб нарвати смачних груш у сусідів. Бо паркан насправді — не привід утекти від чужих допитливих очей, а невід’ємна частина українського двору. Яка селянська хата без тину? Саме там довго прощались закохані, а мати чекала свого сина з війни або просто в гості. Таке очікування зображає наш художник Василь Березовий: бабуся у хусточці спирається на тин та виглядає найріднішу людину в своєму житті.

Паркан на картинах — ностальгія за дитинством, проведеним у бабусиному селі; симетрія пофарбованих дощечок, що має не відокремлювати від світу, а захищати наш простір та спокій.Можливо, Вам також будуть цікаві наступні роботи на Molbert:

Вівці і барани на картинах
Картини з повітряними кулями
Стамбул на картинах

 
За тиждень опубліковано 0 робіт
Картини з парканом
вилучити фільтри
Відфільтровано 0

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками Майстер-класи з малювання

Спільнота цінителів
мистецтва
Новинки від художників

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками
Майстер-класи та тренінги