Бокс на картинах

Мистецтво боксерської груші

Яскраві боксерські рукавиці, махрові халати, які вдягають боксери перед поєдинком, красиві дівчата, що показують раунди, краплі поту та води, кров, що юшить з носа, синці по всьому тілу…Трансляцій боксу ми чекаємо не менше, а часом навіть більше за футбольні матчі.

Цей вид спорту, як і багато інших, призначений не лише для видовищ, але й для самооборони, впевненості у собі, та має свою філософію. Бити боксерську грушу — це водночас і позбуватися агресії, і ставати сильнішим, фізично і морально.

У мить прицілу або найвлучнішого удару боксерів зображують художники арт-платформи «Мольберт»: картини показують перемоги українських спортсменів Василя Ломаченка та Олександра Усика (Іван Печорін). Та попри те, що ми звикли вважати бокс чоловічим спортом, дедалі популярнішим він стає і серед жінок. Цікаво, що найперший поєдинок у історії боксу між чоловіком та жінкою стався у 1999 році, причому виграла жінка. Незламних боксерок показують картини Катерини Крупенникової («Сильна дівчина») та Марії Ачкасової («Тайський бокс»).

Бокс на картинах — застиглі моменти улюблених боксерських поєдинків, які надихнуть ваших друзів-боксерів або вас самих на нові перемоги.Можливо, Вам також будуть цікаві наступні роботи на Molbert:

Гроші на картинах
Костел на картинах
Полювання на картинах

 
За тиждень опубліковано 0 робіт
Бокс на картинах
вилучити фільтри
Відфільтровано 1
Нейт Діаз UFC 196
Портрет 220000 грн.
Гилевич Діана
Художник
Полотно на ДВП/Олія
80х50 см
Детальніше

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками Майстер-класи з малювання

Спільнота цінителів
мистецтва
Новинки від художників

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками
Майстер-класи та тренінги