картини з іграшками

Для дітей і дорослих: картини з іграшками

Досі спите з улюбленим плюшевим ведмедиком? Або навпаки, вважаєте іграшки «пилозбірниками»? Ми по-різному ставимось до ляльок, солдатиків чи машинок, які супроводжували нас усе дитинство. Хтось складає у диван і більше ніколи звідти не дістає, хтось береже для своїх дітей, а хтось віддає на благодійність.

Як би там не було, іноді нам хочеться взяти до рук Барбі та Кена й знову змоделювати якусь ситуацію, або повернутись до настільних ігор, або купити залізну дорогу, якої у нас у дитинстві не було…І знову стати дітьми, для яких іграшка — вірний друг, з яким не хочеться прощатись.

Саме про ностальгію за дитинством — картина Ірини Ігнатенко «Спогади». Героїня картини вже давно носить ліфчик, але з якою ніжністю обіймає великого плюшевого ведмедя! Улюблена іграшка та її мовчазна підтримка часом діють навіть краще, ніж поради друзів.

А художниці Арт Давидовій Таті дитинство завітало у сни: плюшеві ведмідь та заєць зависли у повітрі поряд з іграшковими кубиками, пірамідкою, цукерками та двома соковитими грушами — це саме той світ, де хочеться літати! Картини з іграшками — доречне доповнення до дитячої спальні або для спальні дорослих, які вміють і люблять ностальгувати.Можливо, Вам також будуть цікаві наступні роботи на Molbert:

Божа корівка на картинах
Богородиця на картинах
Картини з папугами

 
За тиждень опубліковано 0 робіт
картини з іграшками
вилучити фільтри
Відфільтровано 1
Шалені цукерки
Aбстракція 11200 грн.
Арт Давидова Таті
Арт Давидова Таті
Художник
Холст/Олія
60х70 см
Детальніше

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками Майстер-класи з малювання

Спільнота цінителів
мистецтва
Новинки від художників

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками
Майстер-класи та тренінги