Історичні картини

Інтер'єр в своєму класичному розумінні має обмежений простір для польоту фантазії і різноманітних дизайнерських прийомів, проте його завжди можна доповнити. Наприклад, повісивши в кімнаті які небудь історичні картини. Ключова особливість полотен даного типу полягає в їх достовірності - на цих картинах зображені реально існуючі історичні особистості і навіть події. Стилістика даного творчості має на увазі реалізм, так як інші авангардні прийоми порушують відображення суті того, що відбувається.

Не можна забувати при оформленні свого простору, що історичні події на картинах як жанр - досить складний, тому вибір полотна варто здійснювати вдумливо, тому що воно підійде задля кожного приміщення. Наприклад, виразно зайвим буде вішати над ліжком у своїй спальні зображення кровопролитної битви. Подібні картини більше підходять для традиційно оформлених вітальні або кабінету.

Картини історичного жанру характерні своїми габаритами (з міркувань того, що жодна деталь не повинна вислизнути від глядача, тому часто використовувалися полотна значних розмірів). Тому також варто враховувати і площу кімнати, в яку ви збираєтеся повісити картину. Крім того, важливо правильно підібрати раму для полотна.

Картини на історичні теми

Поширена тема живопису даного жанру - баталії. По суті це є реконструкцію історично значущих подій минулих століть (іноді сучасності). Найбільш поширений сеттинг - сухопутні і морські битви, походи величезних армій або освітлення окремих моментів з побуту солдатів того періоду. Історичні картини художників часто акцентує увагу на відображенні різних механізмів військового призначення, транспорту, а також «гучних» і відомих особистостей, героїв.

Полотна даного формату мають особливу цінність, яка полягає в реалістичності і своєрідності характеру виконання. Картини відображають реально відбувалися ситуації (наприклад, взаємини між людьми і їх поведінку в побуті, а також повне занурення в суспільно-історичний контекст існування того чи іншого важливого режиму).
Картини зображують історичні події - це можливість зазирнути на кілька століть назад і побачити те життя очима автора. Вірніше, не життя, а механізм тодішніх військових дій і усвідомити, яке повідомлення несуть за собою події, відображені на полотні олійними фарбами.

Російські історичні картини завжди вміли дуже точно і чітко передавати настрої і емоційний фон моменту, який був відображений на полотні. Особливо це стосується картин, що зображують найбільш кровопролитні битви. Художники дозволяють по-новому поглянути на війну, побачити її зсередини, поринути в побут рядового російського солдата, який абсолютно не знав, чим обернеться наступний день, але вірив у краще майбутнє для своєї країни.

Купити історичні картини Київ

Розібравшись з концептуальними питаннями, переходимо до найбільш важливого: де купити таку історичну картину в Києві або іншому місті? Наш інтернет магазин готовий відповісти на дане питання і надати широкий каталог з величезною різноманітністю полотен цієї тематики. Вибирайте оформлення потрібне Вам оформлення:

  • цілісне полотно;
  • модульна картина.
Визначившись з оформленням, потрібно намацати «чіпали» душу сеттинг: морські баталії, сухопутні битви, один день з життя солдата або зображення героя того періоду. Замовляйте на нашому сайті авторські твори або репродукції відомих робіт вже зараз.

Історичні картини
вилучити фільтри
Відфільтровано 52
Козак
Карпенко Віталій
Карпенко Віталій
Художник
Папір/Олівець
20х30 см
Детальніше
Альтіс Данилов
Полотно на ДВП/Олія
60х50 см
Детальніше
Іван Сірко
Папір/Акварель
70х50 см
Детальніше
Морок
Березовий Василь
Березовий Василь
Художник
Холст/Олія
45х50 см
Детальніше
Посвячення
Нерослік Юрій
Художник
Холст/Олія
55х75 см
Детальніше
Крізь час
Моторний Роман
Художник trusted
Холст/Олія
90х120 см
Детальніше

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками Майстер-класи з малювання

Спільнота цінителів
мистецтва
Новинки від художників

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками
Майстер-класи та тренінги