Морозиво на картинах

Літній десерт із зимовою душею: морозиво на картинах

Це десерт, який живе у морозильній камері, і за способом приготування більше зимовий, аніж літній. Деякі настільки люблять морозиво, що їдять його навіть взимку або під час ангіни! Ескімо на паличці, класичний пломбір, заморожений сік або хитромудра конструкція з марципаном — цей десерт найкраще визначить, консерватор ви чи експериментатор.

Точно люблять експериментувати художники арт-платформи «Мольберт». Так, морозиво від художниці Олени Литвиненко вдовольнить найвибагливішого ласуна: штук 7 різнокольорових кульок, які ніжно тануть в обіймах шоколаду, увінчаних шапочкою зі збитих вершків та ягідкою п’яної вишні. Але не спокушайтесь — це «Солодощі для бджоли», яка вже чекає на свій десерт, присівши у куточку картини.

Така картина стане класним подарунком для солодкоїжок, гарним доповненням у кав’ярню або додасть грайливості до інтер’єру вашої кухні. Морозиво на картинах — це смак дитинства, який повертатиметься до вас знову і знову, незалежно від пори року.Можливо, Вам також будуть цікаві наступні роботи на Molbert:

Десерт на картинах
Орел, картини з орлами
Картини з вітрилами

 
За тиждень опубліковано 0 робіт
Морозиво на картинах
вилучити фільтри
Відфільтровано 2
Веселкове морозиво
Aбстракція 600 грн.
Широкова Юлія
Художник
Дерево/Акрил
20х30 см
Детальніше

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками Майстер-класи з малювання

Спільнота цінителів
мистецтва
Новинки від художників

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками
Майстер-класи та тренінги