Картини із заходом

Вишукана краса, що минає за обрій сонця з завжди вабила і зачаровувала людей. На осяяне золотистими променями небо можна милуватися вічно, відчуваючи в душі спокій і умиротворення. З давніх часів сонце вважається символом життя і влади, а місяць асоціюється з романтичністю і таємничістю. Саме тому захід вважається своєрідним Рубіконом, містичним переходом від заморочливого трудового дня до нічного відпочинку, сонної млості або романтичним зустрічам.

Купити картину «Захід» стане вдалим рішенням для оформлення як робочої зони (домашній кабінет, офіс, конференц-зал), так і вітальні або спальні. Зображення заходу налаштовує глядача на думки про відпочинок, розслаблення і приємне релаксе. Після динамічного робочого дня так хочеться помріяти про тихому, спокійному насолоді життям і вічною красою природи. На думку психологів, картини із заходом символізують здатність насолоджуватися поточним моментом. Для подарунка людині глибокого і мислячій радимо купити картину «Захід». Як правило, особи з філософським складом розуму обожнюють спостерігати за циклічними явищами природи - сонячним сходом, плином річкової води або мрячить дощем. Це нагадує всім нам про вічні цінності, про велич і красу навколишнього світу, наповнюючи душу захопленням і вдячністю.

Серед найбільш відомих художників, які зверталися до даної тематики - А. Куїнджі, А. Саврасов, Е. Мунк, К. Моне, І. Левітан, А. Рилов, А. Бірштадт, М. Мофра, Ф. Пюігадо, К. Піссарро , У. Тернер, Е. Дега, Е. Мане, Ю. Клевер інші майстри живопису, закохані в таємничу красу призахідного сонця. У нашому інтернет-магазині можна купити картину «Захід» пензля сучасних майстрів або ж замовити у них репродукцію всесвітньо відомого полотна даної тематики.

У кожного з нас вид призахідного сонця викликає свої, особисті асоціації та спогади. Особливо дороги нам полотна із зображенням рідних або значущих місць. Це може бути малюнок міста нашого дитинства або морського узбережжя, де ви вперше зустріли кохану людину. Вечір - час для зустрічі всієї родини і затишного спілкування. Замовивши і купивши картину «Захід» із зображенням дружного сімейства, ви не прогадаєте з подарунком і ощасливите відразу кількох людей!

Найціннішим даром для кожної людини є теплі спогади, відобразити які можна на полотні. Завдяки цьому ви маєте унікальну можливість не просто купити картину «Захід», а подарувати собі яскраву палітру приємних спогадів.

Захід - романтичне час, коли сонце прощається з природою до нового дня, щедро висвітлюючи околиці золотистими променями ... Це краса, на яку можна милуватися вічно, щоразу відкриваючи для себе щось нове. Постановка сонце завжди надихало творчих особистостей на створення літературних творів, народження музики і малювання. Всьому світу відомі картини із заходом таких майстрів, як Е. Мунк, І. Левітан, А. Рилов, А. Куїнджі, Ф. Пюігадо, К. Піссарро, А. Бірштадт, К. Моне, У. Тернер, М. Мофра, А. Саврасов, Н. Реріх, Е. Дега, Е. Мане, Ю. Клевер і інші художники, які подарували нам власне бачення цієї таємничої пори доби. Для сучасних живописців дана тема також є затребуваною і щиро коханої.

Кожен майстер висловлює на полотні свої емоції і сприйняття того, що відбувається. Для кого-то зникає за горизонтом світило - це привід вдатися смутку і меланхолії, для кого-то захід наповнений таємницею і запрошенням до романтичних зустрічей. Кому-то картини із заходом нагадують кращі моменти життя, проведені в колі близьких друзів ... У душі кожного з нас приховані особисті асоціації, які ми зберігаємо подібно цінному дару. Саме тому для глядача так важливо знайти «свого» художника, бачення світу якого збігається з вашим. Тоді вам випаде унікальна можливість не просто купити картину із заходом, а придбати унікальну палітру родинних почуттів, відбиту на полотні.

У каталозі нашого інтернет-магазину представлені оригінальні роботи відомих в Україні художників, кожна з яких може стати бажаним подарунком!Можливо, Вам також будуть цікаві наступні роботи на Molbert:

Картини на світанку
Картини з лугом
Космос на картинах

 
За тиждень опубліковано 0 робіт
Картини із заходом
вилучити фільтри
Відфільтровано 89
Захід сонця
Пейзаж 600 грн.
Тітовський Андрій
Художник
ДВП/Олія
15х15 см
Детальніше
Захід сонця
Пейзаж 1500 грн.
Гонза Максим
Художник
Холст/Олія
50х50 см
Детальніше
Захід сонця на морі
Пейзаж 500 грн.
Захід сонця
Пейзаж 1800 грн.
Шайденко  Наталя
Шайденко Наталя
Художник
Холст/Акрил
20х40 см
Детальніше
Захід сонця
Пейзаж 3500 грн.
Назар (Кулінченко) Надія
Назар (Кулінченко) Надія
Художник
Холст/Олія
60х50 см
Детальніше
Вечір
Пейзаж 100 грн.
100 грн.
0
Дімченко Світлана
Художник
ДВП/Акрил
10х10 см
Детальніше
Захід сонця на Дніпрі
Пейзаж 1500 грн.
Захід сонця на Орелі
Пейзаж 13000 грн.
Кусенко Олександр
Кусенко Олександр
Художник
Холст/Олія
90х80 см
Детальніше
Жовтий захід сонця
Пейзаж 1100 грн.
Масліченко Наталія
Художник
Дерево/Акрил
29х15 см
Детальніше
Вітрильник, закат
Пейзаж 12000 грн.
Недбайлова Катерина
Художник
Холст/Олія
60х80 см
Детальніше
Захід сонця на річці
Пейзаж 6000 грн.
Цуканов Юрiй
Цуканов Юрiй
Художник
Холст/Олія
60х40 см
Детальніше
Захід сонця в полі
Пейзаж 3250 грн.
Меркулова Діана
Меркулова Діана
Художник
Холст/Олія
30х40 см
Детальніше
Літній вечір
Пейзаж 5850 грн.
Меркулова Діана
Меркулова Діана
Художник
Холст/Олія
40х60 см
Детальніше
Берізка на заході сонця
Пейзаж 900 грн.
Евлаш Анна
Художник
Полотно на ДВП/Олія
30х40 см
Детальніше
Море
Shlapak Nataliia
Художник
ДВП/Акрил
40х60 см
Детальніше

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками Майстер-класи з малювання

Спільнота цінителів
мистецтва
Новинки від художників

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками
Майстер-класи та тренінги