Богородиця на картинах

Богородиця на картинах: ікона Одигітрія та католицькі образи

Молитва до Богородиці вважається однією з найсильніших молитв. Хто зрозуміє краще, аніж мати, яка бачила страждання свого сина на хресті? Божа Мати являється нам у безлічі образів, і один із найпопулярніших — Одигітрія, образ Богородиці з Ісусом-дитям.

З грецької назва цієї ікони перекладається як «дороговказниця». Така назва походить від назви храму, де ця ікона зберігалась, «храму вождів», і звісно ж, натякає — саме Богородиця часто приводить нас до Христа. Одигітрію просять, щоб вберігала від епідемій та хвороб, про мир на рідній землі, про допомогу мандрівникам, про вирішення робочих чи домашніх конфліктів тощо.

Богородицю Одигітрію зображують і художники арт-галереї «Мольберт», зокрема Ігор Пукач. Ще одна ікона художника зветься Богородиця Ніжності (у Росії цей образ називають Володимирською іконою). А для католиків — образи Богородиці з Христом та Іоанном Хрестителем у дитинстві, а також Богородиці з трояндами (репродукція Адольфа Вільяма Бугро) у виконанні нашої художниці Наталії Сампсонової. Богородиця на картинах захистить ваш дім від лихого та стане гарним подарунком для віруючих людей.Можливо, Вам також будуть цікаві наступні роботи на Molbert:

Картини з папугами
Фортеця на картинах
Вогонь на картинах

 
За тиждень опубліковано 0 робіт
Богородиця на картинах
вилучити фільтри
Відфільтровано 2
Мати Божа
Релігія 30000 грн.
Кожанова Олена Олексіївна
Художник
Холст/Олія
60х70 см
Детальніше
 Володимирська ікона Божий Матері
Релігія 10000 грн.

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками Майстер-класи з малювання

Спільнота цінителів
мистецтва
Новинки від художників

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками
Майстер-класи та тренінги