Фонтан на картинах

Бризки літньої прохолоди на картинах

Потужні та прозорі струмені енергії, що б’ють ключем із-під землі, або у кількаярусних конструкціях, які ми називаємо фонтанами. Фонтани в парках — джерело відновлення від міської метушні, а у незнайомому місті — ще й місця для підводних скарбів: туди часто кидають монетки, аби повернутися.

І якщо зараз у фонтанах купаються не дуже тверезі люди, то раніше джерела були купелями, що дарували вічну молодість завдяки райській силі живої води — там навіть хрестили людей. Щоправда, у часи модерністів цей ідеалістичний сюжет трохи набрид: тоді дадаїст Марсель Дюшан запропонував власний варіант джерела — зображення пісуара, яке він назвав «Фонтан».

Шукають натхнення у водній стихії і художники арт-платформи «Мольберт». Наприклад, художниця Анна Колос побачила київський фонтан імпресіоністично — який стиль може краще передати момент, коли каскад води розлітається бризками?

Коли ці водні атракціони закривають на холодний період, відразу хочеться зафіксувати миттєвість літньої проходи. Тому фонтан на картинах — гарне рішення, якщо ви можете вічно дивитися, як «тече вода».Можливо, Вам також будуть цікаві наступні роботи на Molbert:

Картини з персиками
Картини з лелеками
Кози на картинах

 
За тиждень опубліковано 0 робіт
Фонтан на картинах
вилучити фільтри
Відфільтровано 3
Сонячний фонтан
Пейзаж 7000 грн.
Дікаленко Наталія
Художник
Холст/Олія
50х60 см
Детальніше
Фонтан
Пейзаж 2300 грн.
2300 грн.
0
Бережна Олена
Бережна Олена
Художник
Холст/Олія
50х70 см
Детальніше
Біля фонтана
Колос Ганна
Художник
Холст/Олія
70х50 см
Детальніше

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками Майстер-класи з малювання

Спільнота цінителів
мистецтва
Новинки від художників

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками
Майстер-класи та тренінги