За тиждень опубліковано 19 робіт

Новини

У Києві збираються відкрити Музей сучасного мистецтва

У Києві збираються відкрити Музей сучасного мистецтва

У 2020 році починаються роботи зі створення Музею сучасного мистецтва, в якому будуть зібрані твори найталановитіших українських художників. За словами представників Міністерства культури, питання про вибір приміщення поки залишається відкритим. Чи буде це вже існуюча будівля або знадобиться споруда нового, на даний момент невідомо. На створення та облаштування нового арт-простору піде близько 4-5 років, адже обсяг робіт належить значний. Серед художників, чиї роботи будуть представлені в музеї, вже відомо ім'я Івана Марчука. Деякі куратори проекту схиляються до необхідності відведення окремих виставкових залів для творів найбільш видатних художників, чиї імена стали національним брендом.

Нагадаємо, що перспектива створення Музею сучасного мистецтва обговорюється вже протягом кількох років. Однією з головних проблем сучасного українського мистецтва є саме відсутність величезного арт-простору для експонування всіх вартих уваги робіт. Назва і статус майбутнього музею зобов'язує дизайнерів до пошуку нестандартних і креативних інтер'єрних рішень - сучасних. Сьогодні вже створено експертну групу, до якої увійшли відомі вітчизняні мистецтвознавці. Робота над розробкою проекту-концепції вже стартувала.

Виставка робіт да Вінчі: світ завмер в очікуванні

Виставка робіт да Вінчі: світ завмер в очікуванні

В цьому році виповнюється 500 років з дня смерті видатного генія людства, Леонардо да Вінчі. В якості знака поваги таланту Майстра керівництвом Лувру було прийнято рішення про проведення масштабної виставки його робіт. Підготовка до безпрецедентної події тривала близько 10 років, а місце експозиції було обрано невипадково. Саме тут зберігається найбільша кількість картин і малюнків великого італійця.

Великий вчений, скульптор, винахідник і художник залишив світу значну спадщину. Це картини, кілька тисяч сторінок особистих щоденників, креслення і трактати, роздуми про військову інженерії та музиці. Саме Леонардо да Вінчі першим заговорив про «людину Відродження», дане визначення є актуальним і сьогодні. За роботами Леонардо і сьогодні «полює» безліч приватних колекціонерів і цілі країни. Наприклад, в 2018 році Департаментом з питань культури Абу-Дабі була придбана картина «Спаситель світу» за 450 млн. Доларів.Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками Майстер-класи з малювання

Спільнота цінителів
мистецтва
Новинки від художників

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками
Майстер-класи та тренінги