Кози на картинах

Тотем Козерогів та чоловіче начало: кози на картинах

Перші тварини, яких одомашнила людина, люблять похрумкотіти капустою та пострибати гірськими вершинами — кози. Стереотипно, коза — символ плодовитості, «ріг достатку», а козел — уособлення не завжди хорошого чоловіка. На відміну від звичних нам тлумачень, на Сході козла вважають виключно позитивним символом. А на гербах козла зображують із рогами, загнутими спірально — це знак весни.

Без кіз та овець не існувало б жанру пасторалі із підкреслено простими та наївними переживаннями сільського життя. Незважаючи на те, що у живописі кози часто виступали як антипод до сумирних овець, вони залишаються мирними тваринами, які швидко прив’язуються до людини.

Художники арт-платформи «Мольберт» називають їх не інакше як «Козлик» та «Кізонька» (картини Євгенії Жилякової та Юлії Візнович). Довірливі очі тварини, симпатичні ріжки — ці тварини можуть стати друзями, які, хоч і не принесуть молока, додадуть вам часом корисної упертості. А також кози на картинах стануть вдалим подарунком для Козерогів.Можливо, Вам також будуть цікаві наступні роботи на Molbert:

Англія на картинах
Картини з іграшками
Божа корівка на картинах

 
За тиждень опубліковано 0 робіт
Кози на картинах
вилучити фільтри
Відфільтровано 2
Іноді козел – це просто козел
Тварини 8000 грн.
Коза
Тварини 1300 грн.
1300 грн.
0
Резванюк Марія
Резванюк Марія
Художник
Холст/Олія
35х24 см
Детальніше

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками Майстер-класи з малювання

Спільнота цінителів
мистецтва
Новинки від художників

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками
Майстер-класи та тренінги