Відомі картини

Відомі картини в Києві та інших містах України

Живопис дозволяє відкрити людині нові грані самовдосконалення та реалізації своїх творчих амбіцій. Генії свого часу подарували світу шедеври, зробивши величезний внесок у світову культуру, що зробило їх твори безцінними. Питання в тому, чи можуть відомі картини, за визначенням мистецтвознавців, прикрашати вільний простір у кімнаті над диваном або ліжком.

Репродукції відомих картин

Цінність творів визначається тим, як їх сприймає громадськість, а також культурною спадщиною, яку вони за собою залишають. Раніше вішати найвідоміші картини у своєму житлі прирівнювалося до блюзнірства. Таке радикальне ставлення можна було пояснити тим, що спадщина геніального художника автоматично записується в категорію культурного і суспільного надбання.
Деякі відомі картини зберігаються у приватних колекціях досить заможних особистостей, та доступні для вузького кола поціновувачів. Опустимо подробиці того, як вони були здобуті нинішніми власниками, та зосередимося на вартості цих полотен. Ціна, як може здатися багатьом, невиправдано висока. Однак, ці шедеври по-справжньому зачаровують, та звісно, всім хотілося б милуватися таким ексклюзивом у себе вдома. Завдяки репродукціям сучасних художників, кращі зразки світового живопису доступні кожному шанувальнику мистецтва. Абсолютно не має значення, що саме оригінал або його точне відтворення прикрашає стіни вашої оселі, головне – це щодня милує погляд. Адже важлива суть, сакральний сенс, які передає автор твору. Таким чином, доторкнутися до прекрасного зможе кожен.

Відомі картини російських художників

Російський живопис – окрема течія (в іншому, як і мистецтво кожного етносу в світі). На відміну від богемних сюжетів та картин епохи Ренесансу, відомі російські картини відмінно передають дух тієї епохи.

  • Шляхетні сюжети
  • Вітчизняні пейзажі
  • Гучні та відомі особистості
  • Міщанський та селянський побут
За творами 18-19 століть читається історія того часу, чітко зображена на полотні за допомогою масел та фарб. Багато шедеврів мистецтва видатних російських майстрів визнані у всьому світі, і стали найдорожчими на закордонних аукціонах.

Репродукції картин відомих художників

У сучасному світі досить часто можна зустріти справжніх шанувальників Вінсента Ван Гога, Леонардо да Вінчі, або вітчизняних Рєпіна, Левітана з Васнецовим. Найвідоміші картини світу збирають навколо себе цілу спільноту, яка має на меті пошук глибинного сенсу, захованого в творі автором.

Однак, сучасна людина вміє не тільки проникливо читати між рядків, але й насолоджуватися прекрасним. Саме цим зумовлений такий широкий попит на відомі картини живопису (точніше, їх репродукції). Проте, чим же себе так добре зарекомендувало копіювання популярних творів та їх масове поширення?

Найвідоміші картини з назвами

У нашому інтерні-магазині ви можете замовити та придбати репродукції картин всесвітньо відомих художників різної тематики – від природи до портретів відомих особистостей. Максимальна ідентичність зображень з оригіналом досягнута завдяки використанню сучасного устаткування та матеріалів у процесі роботи.
Пошук яскравих представників творчості минулих століть неодмінно приводить в інтернет-магазин «Мольберт». Наприклад, якщо вас цікавлять найвідоміші картини жінок, наприклад, Мона Ліза (Джоконда). Існує думка, що картина складається з декількох шарів, оскільки да Вінчі постійно не влаштовували деталі посмішки самої Джоконди, яка досі викликає запеклі суперечки на предмет того, чи посміхається вона насправді, чи не виражає жодних емоцій.
Не дивлячись на те, що портрет Мони Лізи займає почесне місце в Луврі, він сповна може прикрасити вашу вітальню, спальню або передпокій. Загадкова та приваблива посмішка Джоконди зачаровує, приводить у захват поціновувачів класики.

Известные картины цветов.

Відомі картини квітів
Природа і флористика у всі часи актуальна тема в оформленні будинку. Картини з квітами гармонійно доповнюють інтер'єр ванної кімнати, кухні, спальні, дитячої та вітальні. Вони додають простору весняної свіжості, теплого затишку та ніжної романтики. Це завжди цікаві творчі експерименти з дизайном та стилями. При цьому досить вибрати найбільш вподобане зображення на нашому сайті, і ми в лічені дні доставимо його вам.

Картини відомих художників: пейзажі Мимоволі згадується «Зоряна ніч» Ван Гога зі своїми заворожливими витіюватими візерунками та манерою нанесення фарби на полотно. Насправді, не так багато картин можуть зачепити певні грані нашого внутрішнього світу, і тільки безсмертна класика не перестає перевертати наше єство раз за разом. Будь-які відомі картини пейзажі можна знайти в каталозі нашого сайту з доставкою не лише в Києві, але й інших містах України.
Впевнені, що мистецтво має бути доступне кожному. Наше завдання – не продати якомога більше репродукцій відомих авторів, а просвітити якомога більшу кількість людей. Вибирайте гідний декор для будинку, щодня відкривайте для себе нову картину та розвивайтеся духовно разом з нашим інтернет-магазином «Мольберт», починаючи вже сьогодні.Можливо, Вам також будуть цікаві наступні роботи на Molbert:

Картини з жінками
Картини Гори
Картини Море

 
За тиждень опубліковано 127 робіт
Відомі картини
вилучити фільтри
Відфільтровано 42
Сальвадор Далі
Портрет 500 грн.
Нестерчук Віктор
Нестерчук Віктор
Художник
Холст/Акрил
24х30 см
Детальніше
Блюзмен
Люди 1700 грн.
1700 грн.
0
Нестерчук Віктор
Нестерчук Віктор
Художник
Холст/Акрил
55х70 см
Детальніше
Копія Даная Густав Клімт
Ню 5000 грн.
Мельник Сергій
Мельник Сергій
Художник
Холст/Олія
60х80 см
Детальніше
Поцілунок
Люди 6000 грн.
6000 грн.
0
Мунчак Таня
Художник
Холст/Олія
40х60 см
Детальніше
 Дівчина з перловою сережкою
Люди 6000 грн.
Поцілунок
Aбстракція 700 грн.
Данченко Діана
Художник
ДВП/Акрил
20х31 см
Детальніше
Дама з горностаєм 21 століття
Люди 18700 грн.
Поцілунок
Люди 200000 грн.
200000 грн.
1
Процько Геннадій
Процько Геннадій
Художник
Холст/Олія
180х180 см
Детальніше
Поцілунок
Люди 200000 грн.
200000 грн.
9
Процько Геннадій
Процько Геннадій
Художник
Холст/Олія
180х180 см
Детальніше
Ранок в сосновому бору
Пейзаж 200000 грн.
Процько Геннадій
Процько Геннадій
Художник
Холст/Олія
185х160 см
Детальніше
Занурення у мрії
Портрет 2750 грн.
Ключковська Надія
Художник
Холст/Олія
40х50 см
Детальніше
Зоряна ніч Ван Гога
Пейзаж 1000 грн.
Холст/Олія
60х50 см
Детальніше
Зоряна ніч
Пейзаж 1800 грн.
Підкаура Діана
Підкаура Діана
Художник
Холст/Олія
50х30 см
Детальніше
Вільна копія В. Ван Гог
Пейзаж 4000 грн.

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками Майстер-класи з малювання

Спільнота цінителів
мистецтва
Новинки від художників

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками
Майстер-класи та тренінги