Цукерки на картинах

Від чупа-чупсу до шоколаду: цукерки на картинах

Шелестіти обгортками — дозволяти собі порцію ендорфінів. Цукерки й досі залишаються одним із найпопулярніших подарунків для дітей, будь то гостинці для колядників або солодощі у чобітку від Святого Миколая. Дорослим солодкоїжкам теж важко відмовити собі у шматочку шоколаду з кавою.

Цікаво, що слово «цукерки» винайшли аптекарі: у 16 столітті так називались зацукровані фрукти, призначені для лікування. А кількома століттями пізніше авторські ласощі вже крали на балах! Зараз багато кондитерських секретів розкрилось, але любов до цукерок залишилась. Їх беруть з собою навіть у космос! Щоправда, єдина цукерка, дозволена космонавтам — це чупа-чупс.

Кажуть, за начинкою цукерки можна судити про характер людини. Мовляв, полуничне наповнення обирають романтичні натури, а рішучі люди надають перевагу вишневій начинці. Сором’язливі візьмуть цукерку з горіхом, а творчі — з кокосом.

Солодощі у фантиках не лише смачні, але й красиві. Саме тому цукерки на картинах — це завжди святковий настрій та подвійна втіха для ласунів.Можливо, Вам також будуть цікаві наступні роботи на Molbert:

Губи на картинах
Українська хата на картинах
Оскар на картинах

 
За тиждень опубліковано 70 робіт
Цукерки на картинах
вилучити фільтри
Відфільтровано 1
Льодяник
Iнтер'єр 800 грн.
Холст/Акрил
40х50 см
Детальніше

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками Майстер-класи з малювання

Спільнота цінителів
мистецтва
Новинки від художників

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками
Майстер-класи та тренінги