Картини з бісеру

Чудові, маняще-блискучі крихітні намистинки привертали увагу майстрів ще в давні часи. За допомогою бісеру стародавні єгиптяни розшивали сукні, скіфи обробляли взуття і одяг, а у Венеції створювали прикраси для жінок, робили сувеніри і, звичайно ж, створювали картини вишиті бісером. Даний рукоділля відомий з глибокої давнини і завжди викликає захоплення. Ви ніколи не зможете забути зачаровує світіння такого полотна, побачивши його одного разу.

Люди завжди любили носити різні прикраси. Спочатку це були тотеми або обереги з іклів тварин, які захищали від злих духів. Потім як талісман носили різні камені, вважаючи, що так залучать багатство і щастя. Пізніше люди стали робити прикраси з глини і скла, роблячи намистини з отвором для нитки. Гра фарб бісеру вражає уяву. У п'ятому тисячолітті до нашої ери бісер був дуже дорогим. Так, наприклад, в Месопотамії за нитку з бісеру можна було купити раба. Пізніше вироби з бісеру поширилися по всьому світу. Бісер - це матеріал, який не псується від часу, він міцний і красивий, грає усіма барвами веселки, може змінювати колір залежно від освітлення. Якщо ви хочете отримувати задоволення від споглядання одного із найпопулярніших виду рукоділля, купите картини вишиті бісером. Така картина у вашій оселі буде свідчити про те, що господар знає толк в красі і розкоші!

Вишивка бісером картини вимагає терпіння і досвіду. Тому такі вправні полотна (як і будь-яка річ ручної роботи) високо цінуються. У них відображена найрізноманітніша тематика: пейзажі, ікони, тварини, портрети. Велика картина бісером стане справжньою родзинкою вашого інтер'єру. У класичному інтер'єрі вона буде виглядати стильно і сучасно, але в той же час вишукано. Таку картину можна повісити і вдома, і в офісі.

В офісі ми проводимо значну частину свого життя. Тому що нас оточує обстановка дуже важлива. Вона повинна бути зручною, затишною і налаштовувати на робочий лад. Чудовою прикрасою кабінету може стати картина вишита бісером. Слід пам'ятати, що для офісу підходять не всі сюжети. Помічено, що приносять удачу в роботі картини із зображенням води або багатого врожаю. Потужним талісманом успіху є орел на тлі пейзажу або корабель з розкритими вітрилами.

Запрошуємо відвідати каталог, де можна швидко вибрати картини з бісером і купити їх за доступною вартості! Тут ви знайдете великий вибір робіт професіоналів і початківців майстрів. Ми завжди раді прийняти ваше замовлення!Можливо, Вам також будуть цікаві наступні роботи на Molbert:

Картини Темпера
Картини Вовняна акварель

 
За тиждень опубліковано 0 робіт
Картини з бісеру
вилучити фільтри
Відфільтровано 2
Натюрморт
Натюрморт 3000 грн.
Beda Helga
Художник
Полотно на ДВП/Бісер
60х70 см
Детальніше

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками Майстер-класи з малювання

Спільнота цінителів
мистецтва
Новинки від художників

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками
Майстер-класи та тренінги