Зображення Одеси на картинах

Столиця гумору та кіно: Одеса на картинах

Одеса — місто, де тюльку подають у ресторані, а за проїзд платять наприкінці поїздки. Одеський колорит творить гумор одеситів, щорічний міжнародний кінофестиваль, комбінація архітектурних стилів та мережа підземних лабіринтів, що утворюють одну з найбільших у світі катакомб. Своя Одеса є навіть у Сполучених Штатах Америки: так називаються вісім міст та населених пунктів!

Щоб погуляти на Дерибасівській та відчути неповторну одеську атмосферу, українці та іноземці з’їжджаються з усіх куточків країни та світу. Здійснити променад містом вирішив і одеський кіт Василь, який рибалить, висить на дереві, ходить з повітряною кулькою, або просто милується містом у чинно вдягненому капелюсі. Саме таку жартівливу серію акварельних картин створила художниця арт-платформи «Мольберт» Емілія Ангел.

А ще Одеса на картинах завжди нагадуватиме про теплий південь і незабутні курортні дні. Таку картину можна подарувати друзям, з якими ви їздили на відпочинок — спільні спогади зігріють у холодні зимові дні.Можливо, Вам також будуть цікаві наступні роботи на Molbert:

Очі на картинах
Мегаполіс на картинах
Хмарочоси на картинах

 
За тиждень опубліковано 0 робіт
Зображення Одеси на картинах
вилучити фільтри
Відфільтровано 2
Мама
Себіні Сергій
Себіні Сергій
Художник
Холст/Олія
30х40 см
Детальніше
Одеса
Ярошевич Анастасія
Ярошевич Анастасія
Художник trusted
Холст/Олія
60х40 см
Детальніше

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками Майстер-класи з малювання

Спільнота цінителів
мистецтва
Новинки від художників

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками
Майстер-класи та тренінги