Вівці і барани на картинах

Знайдіть золоте руно: картини з вівцями і баранами

Чому першим клоном серед ссавців стала саме вівця Доллі? Попри стереотипи, ці тварини мають не лише гарну шерсть, а й гарну пам’ять. Саме овець ми «рахуємо» перед сном, а у деяких народів вислів «чорна вівця» значить те саме, що й «біла ворона».

Ніжне ягнятко завжди було символом невинності, терпіння, спокою та навіть жертовності. А на Сході вівці — це ще й уособлення плодовитості, багатства та достатку. Але не слід забувати про сторону натури, що зветься «вовк у овечій шкурі». Бо ватажок овець — баран — викликає протилежні асоціації: наполегливий та часом настирливий, і водночас той, що захищає слабких.

Овець та баранів часто зображували на картинах з релігійним сюжетом. А ще ці тварини нарівні з коровами полюбилися художникові Маркові Шагалу. На його полотнах вівці — це райська утопія та втілення ідеї співіснування з природою.

Також Овен — перший серед дванадцяти знаків Зодіаку, який не поступиться завзятістю Тільцю або Козерогу. Тому якщо серед ваших знайомих є Овни, то вівці та барани на картинах точно принесуть їм удачу та допоможуть знайти своє золоте руно.Можливо, Вам також будуть цікаві наступні роботи на Molbert:

Картини з повітряними кулями
Стамбул на картинах
Картини з поїздом

 
За тиждень опубліковано 1 робіт
Вівці і барани на картинах
вилучити фільтри
Відфільтровано 1
Баранчики
Тварини 34000 грн.
Ярош Марина
Ярош Марина
Художник
Холст/Олія
30х30 см
Детальніше

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками Майстер-класи з малювання

Спільнота цінителів
мистецтва
Новинки від художників

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками
Майстер-класи та тренінги