За тиждень опубліковано 0 робіт

Реєстрація на платформі Molbert

Як це працює

  • Заповни коротку інформацію
  •                         
  • Додай інформацію про автора, роботи якого хочеш продавати
  • Додай роботи для продажу
  •                         
  • У разі схвалення, вони будуть опубліковані на платформі
  •                         
  • Ваші роботи стануть доступні для покупців, і ви зможете отримувати їх контакти безпосередньо
Подати заявку

На данный момент регистрация новых пользователей приостановлена.

Питання і відповіді

Так. Комісійна винагорода Molbert становить 30% від суми продажу. Через кілька днів після того, як сталося замовлення Вашої роботи Ви отримуєте повідомлення з реквізитами для оплати суми комісії.

В разі, якщо продаж відбувся, але Ви відмовилися виплачувати комісійну винагороду, Ваш акаунт на платформі блокується і роботи знімаються з публікації.

Ні. На нашій платформі відсутні дані обмеження і Ви можете виставляти будь-яку кількість своїх робіт.

Ви в праві вказувати будь-яку вартість Вашої роботи. Єдина вимога, щоб ціна Вашої роботи на платформі Molbert була не вище, ніж на інших сайтах. Ми стежимо за ціновою політикою, і в випадках, коли ціна на роботу на нашій платформі вище, ніж у конкурентів, ми в праві знімати такі роботи з публікації.

Після того, як було здійснене замовлення на роботу, Ви і покупець отримуєте контактні дані один одного. Після чого маєте можливість зв'язатися між собою і обговорити можливі варіанти оплати і доставки. Molbert не контролює цей процес і не несе відповідальності в разі виникнення можливих ускладнень в ньому. Ми лише посередник між Вами і покупцем.

На нашій платформі зареєстровані продавці і покупці з усього світу. Відповідно можливі ситуації, коли замовник з іншої країни. В цьому випадку Molbert може виступати для Вас як консультант з питань міжнародних платежів і доставки. Ми з задоволенням відповімо на всі Ваші запитання.

Ми рекомендуємо Вам працювати з покупцями по 100% -й передоплаті. В даному випадку, після отримання оплати, Ви відправляєте покупцеві свою роботу, попередньо погодивши з ним Ваші дії в разі, якщо вона не відповідає будь-яким вимогам.


Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками Майстер-класи з малювання

Спільнота цінителів
мистецтва
Новинки від художників

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками
Майстер-класи та тренінги