Картини з військовим сюжетом

Особливий жанр живопису, який акцентував увагу на військовій тематиці, а також солдатського побуту - військові картини. Основні сюжети подібних творів: сухопутні і морські битви, історичні походи і картини армійського побуту в польових умовах. Більшість майстрів пера і пензля намагаються відобразити найбільш значущі періоди битв, а також героїзм їх учасників.
Іноді художники хочуть розповісти невелику історію з певних подій, що робить жанр військової картини дуже близьким по концепції до історичного жанру. У похідних сценах дуже детально описується повсякденне життя військовослужбовців, особливо помітна скрупульозність авторів в побутових питаннях.

Картини військових років як самостійний жанр з'явилися ще в 16 столітті. Саме італійські художники епохи Відродження почали пробувати себе в непростій задачі - точне запам'ятовування бойових дій. Згодом концепцію перехопили і інші художники. До основної концепції додалися ще достовірні зображення історичних моментів, а опис військової картини могло похвалитися вражаючою точністю деталей.

Де в Києві купити військові картини

Війна ніколи не змінюється. І якщо більшість бачить в ній одні жах, смерть і руйнування, то вони будуть абсолютно праві. Але художники завжди помічають більше за інших, відображаючи це в своїх роботах. Таким чином, військова тематика плавно перетікає з оповідання подій небаченої жорстокості в щось інше. Передаються емоції окремих солдатів, показуються їх приготування до бою або усвідомлення того, що битва закінчилася перемогою їх армії.

В нашому інтернет магазині в Києві ви можете купити авторські роботи на військову тематику або ж замовити репродукції відомих творів.
Наша головна перевага - демократичні ціни на картини воєнних років, які ви купити вже зараз. Внесіть в своє житло різноманітність і отримаєте можливість стикнутися з подіями історичної величини.Можливо, Вам також будуть цікаві наступні роботи на Molbert:

Релігія
Aбстракція

 
За тиждень опубліковано 24 робіт
Картини з військовим сюжетом
вилучити фільтри
Відфільтровано 16
Депо
новинка 1200 грн.
1
Кащей Віталій
Кащей Віталій
Художник
ДВП/Акрил
39х27 см
Детальніше
Притулок
новинка 1000 грн.
1
Кащей Віталій
Кащей Віталій
Художник
Холст/Акрил
31х31 см
Детальніше
Козаки
Romanova Yulia
Художник
Холст/Олія
95х65 см
Детальніше
Воїн
Лисицький Олександр
Художник
Холст/Авторська
43х57 см
Детальніше
Flying cruiser № *33*
Хомутин Нік
Художник
Скло/Авторська
24х18 см
Детальніше
Укриття
Шевчук Тамара
Шевчук Тамара
Художник
Холст/Олія
90х105 см
Детальніше

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками Майстер-класи з малювання

Спільнота цінителів
мистецтва
Новинки від художників

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками
Майстер-класи та тренінги