Картини з гладіолусами

Квіти переможців: гладіолуси на картинах

Квіти переможців — гладіолуси. Саме ці квіти кріпили на груди гладіаторам, аби захистити від смерті та поранень. Українська назва квітки — косарики, а латинська пов’язана з тим, що листя гладіолуса нагадують леза. Ця квітка схожа на конструкцію у стилі готики, з бутонами-шпилями та симетричною стрункістю побудови.

На мові квітів гладіолуси означають раптове почуття, закоханість з першого погляду. Але ці квіти будуть доречними і як подарунок тим, хто вище за статусом, бо водночас символізують захоплення та повагу. А у Європі гладіолуси дарують друзям, що потребують підтримки перед ухваленням доленосного рішення або змінами в житті.

Єдине «але»: червоні гладіолуси слід дарувати у поєднанні з іншими відтінками, бо вони уособлюють саме прив’язаність та любов. Білі квіти показують глибину, силу та щирість ваших почуттів, рожеві шепочуть про романтику та жіночність. Гладіолуси синього кольору даруйте тим, кому не вистачає безтурботності, а фіолетові — найкращий знак, щоб підбадьорити.

За фен-шуй, гладіолус навіть допоможе усунути суперника у «любовному трикутнику»! Для цього квітку варто розмістити у південній частині кімнати. Картини з гладіолусами будуть також гарним рішенням для балкону (приваблять достаток) та офісу (поглинають токсичну енергію).Можливо, Вам також будуть цікаві наступні роботи на Molbert:

Акваріум на картинах
Риболовля на картинах
Картини з українками

 
За тиждень опубліковано 0 робіт
Картини з гладіолусами
вилучити фільтри
Відфільтровано 3
Картина маслом
Квіти 1200 грн.
Хевелева Олена
Хевелева Олена
Художник
Холст/Олія
30х50 см
Детальніше

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками Майстер-класи з малювання

Спільнота цінителів
мистецтва
Новинки від художників

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками
Майстер-класи та тренінги