Колодязь на картинах

Водний фен-шуй по-народному: колодязь на картинах

Своєю холодною та чистою водою криниця завжди зустрічала подорожніх, молодят або незаміжніх дівчат. Попити з джерела, умитися після обряду комори, тобто шлюбної ночі, або зазирнути у криницю на Святки, намагаючись побачити відображення свого судженого… Колодязь навіть породив фразеологізми «невичерпна криниця», «народна криниця» та інші.

Українці навіть вірили: якщо виконати магічні дії з криничною водою, можна викликати дощ. Водне джерело могло символізувати кохану дівчину або шлюбне життя. А ось якщо колодязь був занадто глибокий, він ставав символом безнадійної любові.

Також криниця уособлює Батьківщину, здоров’я, багатство та високу духовність. Недарма святим обов’язком кожного було не лише посадити дерево, але й викопати колодязь. Не на кожному подвір’ї било чисте джерело: треба було шукати знаки, що засвідчують — вода поряд. Наприклад, таким знаком була водолюбна верба.

У містах криниці давно замінили фільтрами та баклажками з водою, але джерельна вода не втратила своєї живильної сили. Колодязь на картинах — народне уособлення водної стихії, що дружить із фен-шуй та обов’язково принесе у ваш дім достаток та довголіття.Можливо, Вам також будуть цікаві наступні роботи на Molbert:

Вулиці міста на картинах
Париж на картинах
Чоловіки на картинах

 
За тиждень опубліковано 0 робіт
Колодязь на картинах
вилучити фільтри
Відфільтровано 1

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками Майстер-класи з малювання

Спільнота цінителів
мистецтва
Новинки від художників

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками
Майстер-класи та тренінги