За тиждень опубліковано 28 робіт
Про нас

Артплатформа «Мольберт» - купівля і продаж авторських картин ручної роботи, репродукцій кращих зразків творів мистецтва, картин на замовлення, професійний підбір полотен для дому та офісу від сучасних художників.

Ми дуже любимо живопис і все, що з ним пов'язано, тому з 2018 року вирішили розділити своє захоплення з кожним однодумцем. Так було засновано спільноту Мольберт у фейсбуці та інстаграмі, в якій ми із задоволенням ділимося з Вами не тільки останніми новинами в цій галузі, але і розповідаємо про цікаві факти і події в світі мистецтва. З часом, досвідом та підтримкою, ми все краще розуміли, що для нас вкрай необхідний онлайн-ресурс, на якому відвідувачі могли б не тільки вибрати для себе ідеальне полотно, а й вигідно продати його.

Тому вже навесні 2019 ми запустили наш маркетплейс для любителів живопису. У нас кожен охочий може зареєструватися і виставити на продаж одну або кілька картин.

Всі послуги на сайті абсолютно безкоштовні, немає ніяких прихованих комісій або інших сплат. Нам просто подобається те, що ми робимо!

Час тече, все змінюється, а мистецтво вічне?


Коментарі

Катя Ольшинецкая

очень много экспрессии, характерно и немного дико и ярко , остро !Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками Майстер-класи з малювання

Спільнота цінителів
мистецтва
Новинки від художників

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками
Майстер-класи та тренінги