За тиждень опубліковано 65 робіт
Про нас

Артплатформа «Мольберт» - купівля і продаж авторських картин ручної роботи, репродукцій кращих зразків творів мистецтва, картин на замовлення, професійний підбір полотен для дому та офісу від сучасних художників.

Ми дуже любимо живопис і все, що з ним пов'язано, тому з 2018 року вирішили розділити своє захоплення з кожним однодумцем. Так було засновано спільноту Мольберт у фейсбуці та інстаграмі, в якій ми із задоволенням ділимося з Вами не тільки останніми новинами в цій галузі, але і розповідаємо про цікаві факти і події в світі мистецтва. З часом, досвідом та підтримкою, ми все краще розуміли, що для нас вкрай необхідний онлайн-ресурс, на якому відвідувачі могли б не тільки вибрати для себе ідеальне полотно, а й вигідно продати його.

Тому вже навесні 2019 ми запустили наш маркетплейс для любителів живопису. У нас кожен охочий може зареєструватися і виставити на продаж одну або кілька картин. При оформленні замовлення, ви отримуєте СМС з контактною інформацією потенційного покупця і зв'язуєтеся з ним для підтвердження замовлення і обговорення способу доставки за рахунок покупця.

Всі послуги на сайті абсолютно безкоштовні, немає ніяких прихованих комісій або інших сплат. Нам просто подобається те, що ми робимо!

Час тече, все змінюється, а мистецтво вічне?


Коментарі

Катя Ольшинецкая

очень много экспрессии, характерно и немного дико и ярко , остро !Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками Майстер-класи з малювання

Спільнота цінителів
мистецтва
Новинки від художників

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками
Майстер-класи та тренінги