Про нас

Арт-платформа «Мольберт» - покупка і продаж авторських картин ручної роботи, репродукцій кращих зразків творів мистецтва, картин під замовлення, професійний підбір полотен для дому та офісу від сучасних художників.

Ми дуже любимо живопис і все, що з нем пов'язано, тому в 2018 році вирішили дарувати цю любов усім бажаючим. Так було засновано спільноту Мольберт в Фейсбуці та Instagram, в якому ми з задоволенням ділимося з Вами не тільки останніми новинами в цій галузі, але і розповідаємо про цікаві факти і події в світі мистецтва. Чим старше ми ставали і чим більше з'являлося у нас підтримки, тим виразніше ми розуміли, що для нашої спільноти також вкрай необхідний онлайн-ресурс, на якому відвідувачі могли б не тільки вибрати для себе ідеальне полотно, а й вигідно продати його.

Тому рівно через рік, весною 2019 ми запустили наш маркетплейс для любителів живопису. У нас будь-який бажаючий може зареєструватися і виставити на продаж одну або кілька картин. При оформленні замовлення Ви отримуєте СМС з контактною інформацією потенційного покупця і зв'язуєтеся з ним для підтвердження замовлення і обговорення способу доставки за рахунок покупця.

Всі послуги на сайті абсолютно безкоштовні, немає ніяких прихованих комісій або інших оплат. Нам просто подобається те, що ми робимо!

Все тече, все змінюється, а мистецтво вічне?


Коментарі

Катя Ольшинецкая

очень много экспрессии, характерно и немного дико и ярко , остро !Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками Майстер-класи з малювання

Спільнота цінителів
мистецтва
Новинки від художників

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками
Майстер-класи та тренінги