Картини з повітряними кулями

Повітряна кулька, що ніколи не лопне

Останнім часом цей подарунок на День народження не менш популярний, ніж квіти. Їх наповнюють гелієм, прикрашають жартівливими надписами та дарують навіть дорослим, і в їхніх очах відразу з’являється дитячий захват. Повітряна кулька — це символ дитинства, що спочатку мав служити космонавтиці.

Хтось мріє про оберемок маленьких кульок, а хтось хоче опинитися у кошику великої повітряної кулі. Такі кулі називаються тепловими аеростатами. На цьому екстремальному, але романтичному виді транспорту навіть вдалося здійснити навколосвітню подорож! Американський мандрівник Стів Фоссет став першим, хто облетів довкола Землі за тринадцять з половиною днів.

Інший американець, Ларрі Мосс, настільки полюбив повітряні кульки, що створив новий вид мистецтва — аерогамі. Мистецтво «надувати кульки» та «складати повітря» почало копіювати відомі шедеври Леонардо да Вінчі та Сандро Боттічеллі. Уявіть собі «Мона Лізу», складену з повітряних кульок!

Повітряні кулі надихають і художників арт-платформи «Мольберт». Наприклад, Тетяна Волконська романтично зобразила кулю над морем, а художниця Альона Б’ядовська уявила кулі над лавандовим полем.

Повітряна кулька рано чи пізно лопне, на відміну від її зображення, що радуватиме вас завжди. Картини з повітряними кулями нададуть інтер’єру легкості та стануть постійним нагадуванням простої істини — мрії збуваються.Можливо, Вам також будуть цікаві наступні роботи на Molbert:

Стамбул на картинах
Картини з поїздом
Картини з зайцями

 
За тиждень опубліковано 1 робіт
Картини з повітряними кулями
вилучити фільтри
Відфільтровано 2
Небо та кульки
Aбстракція 1000 грн.
Гаврилова Ліза
Художник
Полотно на ДВП/Авторська
30х20 см
Детальніше
Мрія
Пейзаж 900 грн.
900 грн.
0
Новак Вікторія
Новак Вікторія
Художник
Холст/Олія
40х60 см
Детальніше

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками Майстер-класи з малювання

Спільнота цінителів
мистецтва
Новинки від художників

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками
Майстер-класи та тренінги