Оскар картинах

Статуетка зі снів «кіношників»: Оскар на картинах

Ось уже майже 100 років творці кінострічок дефілюють на червоному хідникові, сподіваючись отримати найпрестижнішу нагороду бодай в одній з 24 номінацій. З кожним роком вибороти Оскар все важче: і справа навіть не в тому, що тепер треба більше уваги приділяти представникам меншостей, а у тому, що здивувати кінокритиків та публіку дедалі складніше. За всю історію кінонагороди найбільше «оскарів» отримала компанія Волта Діснея.

Премія Американської академії кіномистецтва — статуетка лицаря з мечем, який стоїть на кінобобіні з п’ятьма спицями, що символізують 5 кінопрофесій: актор, сценарист, режисер, продюсер і технік. Висота фігурки 34 см, вага — більше 3.5 кг! А вартість позолоченого чоловічка складає близько 400 доларів.

Але отримати почесну нагороду можна й за меншу ціну. Якщо хочете привітати знайомих представників кіноспільноти, Оскар на картинах художників арт-платформи «Мольберт» стане найкращим компліментом для їхньої професійності.Можливо, Вам також будуть цікаві наступні роботи на Molbert:

Морський берег на картинах
Бульдог на картинах
Торт на картинах

 
За тиждень опубліковано 0 робіт
Оскар картинах
вилучити фільтри
Відфільтровано 0

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками Майстер-класи з малювання

Спільнота цінителів
мистецтва
Новинки від художників

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками
Майстер-класи та тренінги