Бульдог на картинах

Англійська велич у складочках: бульдог на картинах

Його малювали із сигарою в зубах, на емблемах спортивних клубів, а милі складочки на мордочці стали символом англійців 18 століття. Бульдог часто супроводжував Джона Буля, пузатого та червонощокого англійського фермера з хитринкою на фізіономії. Ця парочка уособлювала великодушність, впевненість та силу англійської нації.

Із бульдогом порівнювали навіть Вінстона Черчілля. Політик називав цю породу красою, доведеною до абсурду, а фразою «боротьба бульдогів під килимом» характеризував кремлівську політику. Після його поразки у газетах з’явився заголовок: «Бульдог випустив свою кістку». Попри це, Черчілль не був прихильником цієї породи: його домашнім улюбленцем був пудель за кличкою Руфус.

Статуетки бульдога часто зустрічають нас при вході у сувенірні лавки. Бульдог на картинах — так само сприятливий символ, який відведе від вас удари долі та привабить удачу. Це той собака, який не переносить самотності, погано піддається дресируванню, зате невимовно вірний своєму хазяїнові. Сумно складені лапки або радісно висоплений язик — ваш бульдог стане цікавим відображенням вас самих.Можливо, Вам також будуть цікаві наступні роботи на Molbert:

Торт на картинах
Африканки і темношкірі на картинах
Дворик на картинах

 
За тиждень опубліковано 123 робіт
Бульдог на картинах
вилучити фільтри
Відфільтровано 2
Бульдог
Тварини 700 грн.
Гришко Юлия
Художник
Полотно на ДВП/Олія
40х40 см
Детальніше
Француз
Тварини 7500 грн.
Дерево/Акрил
100х80 см
Детальніше

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками Майстер-класи з малювання

Спільнота цінителів
мистецтва
Новинки від художників

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками
Майстер-класи та тренінги