Картини з хмарочосами

Величні до запаморочення: хмарочоси на картинах

Офісні будівлі, готелі, торгові центри та просто житлові масиви виростають усе вище й вище, аби помістити всіх жителів Землі. Дев’ятиповерхові будинки здаються карликами порівняно з хмарочосами — спорудами не менше ніж 100-150 метрів висотою.

Хмарочос по-українському також називають «хмародер», «небостяг», «хмародряп». Цікаво, що раніше хмарочосами вважались будівлі, вищі за 74 метрів. Масштаби ростуть, і українським хмарочосам складно дорівнятись до найвищого у світі «Бурдж Халіфа» у Об’єднаних Арабських Еміратах. Його висота разом зі шпилем становить майже 830 метрів! Цей хмарочос має 162 поверхи, не враховуючи підвал. А статус найвищої в Україні вже майже 50 років утримує Київська телевежа. Висота споруди — 385 метрів. Київ називають столицею українських хмарочосів, бо за останні 10 років тут збудували більше двохсот будинків на 20-49 поверхів.

Величні до запаморочення, хмарочоси на картинах стануть гарним доповненням до інтер’єру, якщо ви захочете додати трохи «глобальності».Можливо, Вам також будуть цікаві наступні роботи на Molbert:

Картини з чайками
Дорога на картинах
Тигри на картинах

 
За тиждень опубліковано 0 робіт
Картини з хмарочосами
вилучити фільтри
Відфільтровано 0

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками Майстер-класи з малювання

Спільнота цінителів
мистецтва
Новинки від художників

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками
Майстер-класи та тренінги