Окно на картинах

>Вікно у Європу на картинах

Біля вікна дівчата чекали на свого судженого, а одружені жінки тужливо дивились вдалину, не в змозі втекти від домашнього вогнища. Портрети на фоні віконного просвіту стали популярними за часів Ренесансу: так живописці показували не лише відчуття простору, але і єднання людини з природою.

Метафору вікна використовують і художники арт-платформи «Мольберт». Наприклад, натюрморт Сергія Алексєєва відлунює справжньою весняною сюїтою. У хмарах за вікном — стакато, каже художник, натякаючи на уривчасту динамічність зовнішнього світу. Зате у пелюстках на підвіконні легато, тобто плавні переходи: герой читає Пастернака, надкушує персики та милується букетом півоній.

Художниця Ніна Черняхович переносить нас у Тоскану, а Марія Сенько іронічно називає свою картину «Вікно у Європі», зображуючи доглянуту герань на європейських балкончику.

Вікно на картинах — промінь світла у вашому домі, що дає надію та розкриває крила для польоту у дивовижний новий світ.Можливо, Вам також будуть цікаві наступні роботи на Molbert:

Картини з лимонами
Картини з їжею
Картини з лебедями

 
За тиждень опубліковано 24 робіт
Окно на картинах
вилучити фільтри
Відфільтровано 3
Вікно в сад
Aбстракція 500 грн.
Новицька Цвiтана
Художник
Дерево/Авторська
60х24 см
Детальніше
Улюблена віконце
Квіти 4000 грн.
Рикова Людмила
Художник
Холст/Олія
50х50 см
Детальніше

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками Майстер-класи з малювання

Спільнота цінителів
мистецтва
Новинки від художників

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками
Майстер-класи та тренінги