Картини з конюшиною

Три, чотири або п’ятилисник: навіщо рахувати листочки конюшини?

Три листочки — символ незалежності Ірландії, а чотири — сильний оберіг на удачу та благополуччя. Якщо хочете процвітання, а не свободи, то уважно рахуйте листочки на конюшині, — радять ірландці.

Існує й інше значення трилисткової конюшини: єдність трьох складових особистості — душі, тіла й духа. Якщо носити з собою цю рослину , з вами завжди будуть мудрість, гострий розум, душевний та психічний спокій, — вважають тибетські мудреці.

У християнстві надають перевагу конюшині-чотирилиснику: перший листок символізує надію, другий — віру, третій — любов, а четвертий — саме удачу. А ще конюшина з чотирма листками допомагала слов’янам у пошуках чистого та взаємного кохання. Молоді навпіл з’їдали листочок рослини — щоб їхній союз був міцним.

Звісно, є щасливчики, що знаходять п’яти- або навіть шестилисткову конюшину: ця рослина вважається одним із найсильніших амулетів. На Русі таку конюшину висушували, загортали у білу хусточку та клали під поріг — від недоброго ока. А у Японії рослину навіть кладуть у гаманець — для приваблення грошових надходжень.

Тому картини з конюшиною можуть стати не лише стильним доповненням до інтер’єру, але й принесуть удачу у різних сферах життя.Можливо, Вам також будуть цікаві наступні роботи на Molbert:

Хлопчики на картинах
Морозиво на картинах
Десерт на картинах

 
За тиждень опубліковано 0 робіт
Картини з конюшиною
вилучити фільтри
Відфільтровано 0

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками Майстер-класи з малювання

Спільнота цінителів
мистецтва
Новинки від художників

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками
Майстер-класи та тренінги