Картини з гойдалками

Повернення у дитинство: гойдалки на картинах

Гойдалки — це дитяче відчуття легкості, коли летиш назустріч вітру, що грає з твоїм волоссям. Це скрипіння незмащеного заліза, яке відгукується луною і розганяє голубів у дворі. Це тісне гойдання удвох. Це світ, який перевернувся з ніг на голову, бо робиш небезпечне «сонечко» у повороті на 360.

І навіть коли ми стаємо дорослими, нас тягне на дитячі майданчики. Ми сідаємо на улюблену гойдалку й повертаємось у дитинство, де всі проблеми дорослого життя здавалися незначними. Наші серйозні думки нарешті розгойдуються та стають мріями.

А ще ми ніколи не забудемо тієї гойдалки, яку змайстрував для нас тато чи дідусь — хай навіть це проста дерев’яна дощечка та тоненьких канатах. Так, ми давно вже виросли, на нашій дитячій гойдалці злізла фарба…Але атракціон у батьківському дворі не пустує, а стає другом для наших дітей та онуків. Саме про цю ностальгію за дитинством — картина Андрія Коноваленка «У батьків». Простий побутовий сюжет — і «крилаті гойдалки» знову летять у царство мрій.Можливо, Вам також будуть цікаві наступні роботи на Molbert:

Гортензія на картинах
Лондон на картинах
Карпати на картинах

 
За тиждень опубліковано 0 робіт
Картини з гойдалками
вилучити фільтри
Відфільтровано 0

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками Майстер-класи з малювання

Спільнота цінителів
мистецтва
Новинки від художників

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками
Майстер-класи та тренінги