Картини з абрикосами

Мигдаль у оранжевій м’якоті: абрикос на картинах

Цей фрукт проходить шлях від квітки до кураги, а його мигдалеподібну кісточку порівнюють з очима китайських красунь. У Китаї абрикос — символ прекрасної статі та скромності. Це ще й улюблений фрукт книжкового Парфумера: злочинець-естет полював за ароматом дівчини, яка пахла саме морелями (абрикоси з дрібними плодами).

Соковита помаранчева м’якіть чимось схожа на авокадо: одна половинка абрикоса завжди «вагітна» кісточкою, а інша — вільна. Яскравий фрукт часто зображують на натюрмортах художники арт-платформи «Мольберт». Наприклад, Олена Литвиненко показує нам апетитні абрикоси, розкладені на фользі, а художниця Яна Шаповал навіть назвала романтичне побачення на честь цього фрукту. Абрикосовий вечір — це берег моря, бокали шампанського і торбинка з красивими оранжевими плодами.

За фен-шуй, картини з абрикосами — уособлення жіночої плодовитості. А ще такі картини — символічний подарунок для жінок, яким ви хочете сказати про їхню красу.Можливо, Вам також будуть цікаві наступні роботи на Molbert:

Картини з ляльками
Порт на картинах
Картини з пальмами

 
За тиждень опубліковано 24 робіт
Картини з абрикосами
вилучити фільтри
Відфільтровано 0

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками Майстер-класи з малювання

Спільнота цінителів
мистецтва
Новинки від художників

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками
Майстер-класи та тренінги