За тиждень опубліковано 0 робіт

Маленький песик, прихований усередині ранньої картини Пікассо

Маленький песик, прихований усередині ранньої картини Пікассо

Це незвичайне відкриття було зроблено фахівцями музею під час детального аналізу картини "Le Moulin de la Galette" іспанського художника Пабло Пікассо. Зображення чарівної собачки з яскравим червоним бантиком виявилося прихованим під верхнім шаром картини.

Музей Гуггенхайм у Нью-Йорку представив нову виставку, присвячену раннім роботам Пікассо, під назвою "Молодий Пікассо в Парижі". Виставка містить 10 картин і малюнків, створених художником після його приїзду до французької столиці 1900 року. Одна з картин, "Le Moulin de la Galette", зображує жваву сцену у відомому паризькому танцювальному залі. Картина була створена швидкими та енергійними мазками пензля, і на передньому плані можна побачити три фігури, що сидять за столом.

Однак перед відкриттям виставки, дослідники з Гуггенхайма співпрацювали з експертами з Музею Метрополітен і Національної галереї мистецтв у Вашингтоні, округ Колумбія, щоб провести додаткові дослідження картин. Саме під час цих досліджень виявився прихований елемент - жива собачка, яка була перекрита шаром темної фарби.

Джулі Бартен, старший хранитель картин Музею Гуггенхайма, поділилася своїми враженнями про знахідку. За допомогою методу рентгенівської флуоресценції, що дає змогу бачити хімічні елементи і пігменти на картинах, консерватори змогли відновити зображення собачки. Бартен висловила своє здивування тим, що Пікассо вирішив приховати цей привабливий аспект композиції, сказавши, що їй було цікаво, чому художник швидко зафарбував собачку, яка могла б стати привабливою деталлю картини.

Музей зазначив, що песик на картині має схожість із кавалер кінг чарльз спанієлем. Однак Бартен не може точно сказати, чому Пікассо вирішив прибрати собачку зі сцени. Вона припустила, що художник міг вважати його живу мордочку і привабливий зовнішній вигляд занадто відволікаючими.

Водночас Бартен зазначила, що приховування собачки дає змогу глядачам звернути більше уваги на інші фігури та елементи композиції картини. Вона вважає, що це створює особливу атмосферу і дає змогу глибше проникнути в простір, представлений на полотні.

Відкриття цієї прихованої собачки в картині Пікассо приносить новий погляд на твір і викликає інтерес дослідників і шанувальників мистецтва. Воно також підкреслює складність і глибину творчості Пабло Пікассо, а також його художню віртуозність у створенні композиції та виборі деталей.

Джерело: CNN.com


Коментарі

Будьте першим, хто залишить свою думку про цю роботу.Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками Майстер-класи з малювання

Спільнота цінителів
мистецтва
Новинки від художників

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками
Майстер-класи та тренінги