Магазин Molbert - купити картину для інтер'єру

У нас вже більше5356авторських робіт сучасного живопису.

Онлайн-магазин «Molbert» - покупка і продаж авторських картин ручної роботи, репродукцій кращих зразків творів мистецтва, картин під замовлення, професійний підбір полотен для дому та офісу від сучасних українських художників. У нас Ви можете швидко і вигідно продати свою картину.

Швидка продаж Ваших картин на Molbert

Предмети мистецтва - це універсальний засіб для оформлення будь-якого інтер'єру. Оригінальні картини можуть ідеально прикрасити не тільки домашню обстановку, але і сучасний офісний інтер'єр.

Купити картину

Сьогодні для того, щоб придбати картину - немає необхідності відвідувати виставки в галереях або шукати художників в інтернеті. Величезний пласт мистецтва зосереджений в ваших руках, досить зайти на потрібний веб-сайт і вибрати найбільш підходящий для вашого інтер'єру варіант.

Не кожному дано бути колекціонером або тонким цінителем мистецтв, але це не привід упустити можливість насолоджуватися предметами мистецтва, відчути їх душею, подарувати приємні емоції собі і оточуючим, впорядкувати свої думки, створити відчуття комфорту, затишку і радості буття. Не важливо, які ви хочете купити картини в інтернет-магазині. Важливим є те, що це є для кожного і в величезній різноманітності стилів і технік.

Наш інтернет-магазин представляє безліч колекцій різної тематики, які допоможуть підкреслити витончений смак власників житла. Серед них можна знайти:

 • абстракції;
 • пейзажі;
 • репродукції всесвітньо відомих творів.

Від роботи пензлем геніальних майстрів (Клод Моне, Рембрандт, Пікассо) до початківців ентузіастів, які вирішили присвятити своє життя мистецтву і вже процвітаючих в своїй справі.

Картини, надані на сайті, здатні викликати яскраві емоції, світлі почуття і хвилюючі переживання - життєрадісність, задоволення, щастя, захват, натхнення, таємничість, ніжність, пристрасть і гармонію. Хоча сучасні тенденції дизайну інтер'єрів диктують свої правила і не перестають дивувати, цінність декорування приміщень картинами поза часом. Чи можна недорого купити картину в інтернеті? Залежить від призначення приміщення, інтер'єр якого вони будуть доповнювати. При цьому, не варто переживати про ціну питання. Вартість роботи в будь-якому випадку буде прийнятною для будь-якого гаманця.

Спальня, вітальня невелика студія або затишний заклад для відпочинку та релаксу? Ви можете придбати картину в нашому інтернет-магазині дуже дешево відразу після того, як визначитеся з оформленням інтер'єру. Не має значення розмір і форма, а також виконання. Будь-яке дизайнерське рішення буде задоволено широкими можливостями оформлення композиції:

 • модульні картини (з двох, трьох картин або полиптих);
 • класичні зображення;
 • репродукції відомих авторів.

Ціни на картини.
Вартість роботи залежить від:

 • автора;
 • оформлення;
 • розмірів.

Однак, люди, які шукали предмети мистецтва, добре обізнані на предмет того, наскільки часом буває не лояльно ціноутворення на деяких сайтах. З нами ви зможете задовольнити будь-яке естетичне перевагу.

Деяким може здатися, що витрачати гроші на звичайне зображення в рамці - безглуздо. Так можуть думати тільки вперті скептики. Справа в тому, що особистість формує її оточення, так як вона сама є його частиною. Звичайно ж, набагато краще бути частиною чогось прекрасного, ніж щодня перебувати серед похмурих стін сірого інтер'єру.

Але де можна купити картини, які не опиняться марною тратою грошей і допоможуть знайти внутрішню гармонію, та й просто прикрасити приміщення? У нас Ваша кімната моментально перетвориться, заграв новими фарбами. В інтернет-магазині «Molbert» кожен знайде твір, яке розтопить його серце і зможе радувати своїм виглядом протягом багатьох років. Замовляйте на сайті вже зараз.

Багатьох художників після написання полотна відвідує думка про те, як їм конвертувати своє творіння в грошові кошти. Вічне питання «де продати картину?» часто вводить їх в глухий кут. Відповісти на нього коректно можна лише після аналізу процесу передачі полотна покупцеві. Досить проста, але прагматична ситуація, важко збагненна людьми творчості.

Усім відомо про трагічний закінчення доль багатьох талановитих художників минулих століть. Яскравий приклад - Вінсент Ван Гог, який перебуває в злиднях майже все своє життя. Єдиний клієнт, якому Ван Гог зміг продати картину - його лікуючий лікар. Іншими словами, творчі люди не «заточені» під мистецтво проведення переговорів, не вникають в тонкощі маркетингу і продажів.

Існує кілька способів реалізації полотен, написаних сучасними авторами. Здебільшого допомагають друзі або знайомі, які завжди можуть порекомендувати художника в своїх колах спілкування. Також можна звернутися за послугами до дилерів, які проводять оцінку предметів мистецтва. Вони допоможуть продати картину за максимально вигідною ціною, проте візьмуть свою частку за допомогу в продажу. Є ефективніші способи, за допомогою яких продаж картин художників здійснюється оперативно і без великих комісій:

 • через інтернет галереї;
 • аукціони в Києві;
 • розробка власного сайту;
 • популярні торгові майданчики.

Інтернет галереї можуть безкоштовно реєструвати і розміщувати роботи художника на час виставок. Також галереї часто займаються скупкою картин за заниженими цінами (для «масовки» під час виставок).
Аукціони - найбільш вигідний варіант, за умови, що творчість художника може зацікавити певних осіб, які готові «посперечатися» за право на володіння твором мистецтва.
Власний сайт - це самопіар і блог, або своєрідний каталог. Його успіх безпосередньо залежить від наполегливості художника і готовності витрачати час і значні кошти на його просування в інтернеті.

Виставка продаж картин

Цей художник ніколи не продасть своє творіння за безцінь (тільки в самій кризової ситуації). Але ми живемо в 21-му столітті, де подібне «хобі» можна утримувати завдяки іншим видам роботи (часто, також пов'язаним з творчістю). Практично кожен художник хоча б раз фантазував на тему того, щоб виставити картину на продаж. При всьому цьому вартість картини змогла б окупити всі безсонні ночі роботи над нею і взагалі дозволити художнику зосередитися тільки на мистецтві, більше не відволікаючись на питання заробітку.

Сьогодні можна легко і вигідно продавати картини через інтернет. Реєструйтеся і публікуйте свої твори мистецтва на нашому сайті, а ми подбаємо про те, щоб незабаром знайшовся зацікавлений покупець і зробив покупку за гідною ціною. Тепер можна повністю сконцентруватися на творчості, а технічну сторону питання ми беремо на себе.

Купити роботу Продати роботу
 1. Відбираємо вручну оригінальні картини
 2. Перевірені автора
 3. Продаж картин без посередників
За тиждень опубліковано 122 робіт
Пристань
Пейзаж 13000 грн.
новинка 13000 грн.
0
Скрека Олександра
Холст/Олія
60х60 см
Детальніше
Лавандове поле. Прованс
Пейзаж 1300 грн.
Butler Anna
Холст/Олія
60х40 см
Детальніше
Весняний настрій
Тварини 1000 грн.
новинка 1000 грн.
1
Butler Anna
Холст/Олія
30х20 см
Детальніше
Арт 15
Iнтер'єр 850 грн.
новинка 850 грн.
0
Герасименко Олена
Холст/Акрил
40х50 см
Детальніше
Озеро Супой
Пейзаж 1500 грн.
новинка 1500 грн.
0
Тимченко Леся
Тимченко Леся
Холст/Олія
40х30 см
Детальніше
Гори
Пейзаж 400 грн.
новинка 400 грн.
0
Пелешко Анастасія
Полотно на ДВП/Акрил
40х30 см
Детальніше
Картина «Без назви»
Aбстракція 82000 грн.
Маркосян Лев
Холст/Олія
64х78 см
Детальніше
Закарпаття
Пейзаж 1100 грн.
новинка 1100 грн.
0
Мамочка Анастасія
ДВП/Олія
45х35 см
Детальніше
Сила слова
Люди 2300 грн.
новинка 2300 грн.
0
Андрієнко Анна
Андрієнко Анна
Холст/Акрил
50х70 см
Детальніше
Мисливські танці 2
Aбстракція 14000 грн.
Лаванда
Квіти 400 грн.
новинка 400 грн.
0
Холст/Олія
30х40 см
Детальніше
Живопис
новинка 4000 грн.
0
Хаман Назар
Полотно на ДВП/Олія
120х65 см
Детальніше
Арт 14
Iнтер'єр 850 грн.
новинка 850 грн.
0
Герасименко Олена
Холст/Акрил
40х50 см
Детальніше
Арт 13
Iнтер'єр 750 грн.
новинка 750 грн.
0
Герасименко Олена
Холст/Акрил
35х45 см
Детальніше
Арт 12
Iнтер'єр 750 грн.
новинка 750 грн.
0
Герасименко Олена
Холст/Акрил
35х45 см
Детальніше
Арт 11
Iнтер'єр 750 грн.
новинка 750 грн.
0
Герасименко Олена
Холст/Акрил
35х45 см
Детальніше

Топ
добірки
липня
наших
художників

Картини з квітами

Всього 575 робіт від 200 грн.

Морський пейзаж

Всього 270 робіт від 180 грн.

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками Майстер-класи з малювання

Спільнота цінителів
мистецтва
Новинки від художників

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками
Майстер-класи та тренінги