Магазин картин Мольберт

У нас вже більше3620авторських робіт сучасного живопису.

Онлайн-магазин «Мольберт» - покупка і продаж авторських картин ручної роботи, репродукцій кращих зразків творів мистецтва, картин під замовлення, професійний підбір полотен для дому та офісу від сучасних українських художників. У нас Ви можете швидко і вигідно продати свою картину.

Швидка продаж Ваших картин на Мольберті

Предмети мистецтва - це універсальний засіб для оформлення будь-якого інтер'єру. Оригінальні картини можуть ідеально прикрасити не тільки домашню обстановку, але і сучасний офісний інтер'єр.

Купити картину

Сьогодні для того, щоб придбати картину - немає необхідності відвідувати виставки в галереях або шукати художників в інтернеті. Величезний пласт мистецтва зосереджений в ваших руках, досить зайти на потрібний веб-сайт і вибрати найбільш підходящий для вашого інтер'єру варіант.

Не кожному дано бути колекціонером або тонким цінителем мистецтв, але це не привід упустити можливість насолоджуватися предметами мистецтва, відчути їх душею, подарувати приємні емоції собі і оточуючим, впорядкувати свої думки, створити відчуття комфорту, затишку і радості буття. Не важливо, які ви хочете купити картини в інтернет-магазині. Важливим є те, що це є для кожного і в величезній різноманітності стилів і технік.

Наш інтернет-магазин представляє безліч колекцій різної тематики, які допоможуть підкреслити витончений смак власників житла. Серед них можна знайти:

 • абстракції;
 • пейзажі;
 • репродукції всесвітньо відомих творів.

Від роботи пензлем геніальних майстрів (Клод Моне, Рембрандт, Пікассо) до початківців ентузіастів, які вирішили присвятити своє життя мистецтву і вже процвітаючих в своїй справі.

Картини, надані на сайті, здатні викликати яскраві емоції, світлі почуття і хвилюючі переживання - життєрадісність, задоволення, щастя, захват, натхнення, таємничість, ніжність, пристрасть і гармонію. Хоча сучасні тенденції дизайну інтер'єрів диктують свої правила і не перестають дивувати, цінність декорування приміщень картинами поза часом. Чи можна недорого купити картину в інтернеті? Залежить від призначення приміщення, інтер'єр якого вони будуть доповнювати. При цьому, не варто переживати про ціну питання. Вартість роботи в будь-якому випадку буде прийнятною для будь-якого гаманця.

Спальня, вітальня невелика студія або затишний заклад для відпочинку та релаксу? Ви можете придбати картину в нашому інтернет-магазині дуже дешево відразу після того, як визначитеся з оформленням інтер'єру. Не має значення розмір і форма, а також виконання. Будь-яке дизайнерське рішення буде задоволено широкими можливостями оформлення композиції:

 • модульні картини (з двох, трьох картин або полиптих);
 • класичні зображення;
 • репродукції відомих авторів.

Ціни на картини.
Вартість роботи залежить від:

 • автора;
 • оформлення;
 • розмірів.

Однак, люди, які шукали предмети мистецтва, добре обізнані на предмет того, наскільки часом буває не лояльно ціноутворення на деяких сайтах. З нами ви зможете задовольнити будь-яке естетичне перевагу.

Деяким може здатися, що витрачати гроші на звичайне зображення в рамці - безглуздо. Так можуть думати тільки вперті скептики. Справа в тому, що особистість формує її оточення, так як вона сама є його частиною. Звичайно ж, набагато краще бути частиною чогось прекрасного, ніж щодня перебувати серед похмурих стін сірого інтер'єру.

Але де можна купити картини, які не опиняться марною тратою грошей і допоможуть знайти внутрішню гармонію, та й просто прикрасити приміщення? У нас Ваша кімната моментально перетвориться, заграв новими фарбами. В інтернет-магазині «Мольберт» кожен знайде твір, яке розтопить його серце і зможе радувати своїм виглядом протягом багатьох років. Замовляйте на сайті вже зараз.

Багатьох художників після написання полотна відвідує думка про те, як їм конвертувати своє творіння в грошові кошти. Вічне питання «де продати картину?» часто вводить їх в глухий кут. Відповісти на нього коректно можна лише після аналізу процесу передачі полотна покупцеві. Досить проста, але прагматична ситуація, важко збагненна людьми творчості.

Усім відомо про трагічний закінчення доль багатьох талановитих художників минулих століть. Яскравий приклад - Вінсент Ван Гог, який перебуває в злиднях майже все своє життя. Єдиний клієнт, якому Ван Гог зміг продати картину - його лікуючий лікар. Іншими словами, творчі люди не «заточені» під мистецтво проведення переговорів, не вникають в тонкощі маркетингу і продажів.

Існує кілька способів реалізації полотен, написаних сучасними авторами. Здебільшого допомагають друзі або знайомі, які завжди можуть порекомендувати художника в своїх колах спілкування. Також можна звернутися за послугами до дилерів, які проводять оцінку предметів мистецтва. Вони допоможуть продати картину за максимально вигідною ціною, проте візьмуть свою частку за допомогу в продажу. Є ефективніші способи, за допомогою яких продаж картин художників здійснюється оперативно і без великих комісій:

 • через інтернет галереї;
 • аукціони в Києві;
 • розробка власного сайту;
 • популярні торгові майданчики.

Інтернет галереї можуть безкоштовно реєструвати і розміщувати роботи художника на час виставок. Також галереї часто займаються скупкою картин за заниженими цінами (для «масовки» під час виставок).
Аукціони - найбільш вигідний варіант, за умови, що творчість художника може зацікавити певних осіб, які готові «посперечатися» за право на володіння твором мистецтва.
Власний сайт - це самопіар і блог, або своєрідний каталог. Його успіх безпосередньо залежить від наполегливості художника і готовності витрачати час і значні кошти на його просування в інтернеті.

Виставка продаж картин

Цей художник ніколи не продасть своє творіння за безцінь (тільки в самій кризової ситуації). Але ми живемо в 21-му столітті, де подібне «хобі» можна утримувати завдяки іншим видам роботи (часто, також пов'язаним з творчістю). Практично кожен художник хоча б раз фантазував на тему того, щоб виставити картину на продаж. При всьому цьому вартість картини змогла б окупити всі безсонні ночі роботи над нею і взагалі дозволити художнику зосередитися тільки на мистецтві, більше не відволікаючись на питання заробітку.

Сьогодні можна легко і вигідно продавати картини через інтернет. Реєструйтеся і публікуйте свої твори мистецтва на нашому сайті, а ми подбаємо про те, щоб незабаром знайшовся зацікавлений покупець і зробив покупку за гідною ціною. Тепер можна повністю сконцентруватися на творчості, а технічну сторону питання ми беремо на себе.

За тиждень опубліковано 19 робіт
Купити роботу Продати роботу
 1. Відбираємо вручну оригінальні картини
 2. Перевірені автора
 3. Продаж картин без комісії
За тиждень опубліковано 19 робіт
В океані світла
Ню 25000 грн.
топ переглядів 25000 грн.
6
Самойлик Олена
Самойлик Олена
Холст/Олія
100х130 см
Детальніше
Сливи
Натюрморт 16400 грн.
топ переглядів 16400 грн.
4
Литвиненко Олена
Литвиненко Олена
Холст/Акрил
60х50 см
Детальніше
Такса
Тварини 130000 грн.
топ переглядів 130000 грн.
3
Ігнатенко Ірина
Ігнатенко Ірина
Холст/Олія
30х40 см
Детальніше
Море
топ переглядів 19000 грн.
3
Цвєтков Генадій
Холст/Олія
100х78 см
Детальніше
Маки
Натюрморт 20000 грн.
топ переглядів 20000 грн.
3
Бурдина Олександра
Холст/Олія
50х60 см
Детальніше
Вог Вінтаж
Iнтер'єр 37000 грн.
топ переглядів 37000 грн.
3
Гиль Дар'я
Холст/Олія
150х100 см
Детальніше
Bon Appetit
Натюрморт 5000 грн.
топ переглядів 5000 грн.
2
Осадчук Анатолий
trusted
Холст/Олія
90х80 см
Детальніше
Багряні вітрила
топ переглядів 3500 грн.
2
Осадчук Анатолий
trusted
Холст/Олія
70х45 см
Детальніше
Жити потрібно в Кайф
Iнтер'єр 15000 грн.
топ переглядів 15000 грн.
2
Ярославська Ольга
Ярославська Ольга
Холст/Олія
130х70 см
Детальніше
Зимонька-зима. Недільний дзвін
Пейзаж 18000 грн.
топ переглядів 18000 грн.
2
Білик Гана
Білик Гана
Холст/Олія
140х100 см
Детальніше
Римська ідилія
Побутовий 250000 грн.
топ переглядів 250000 грн.
2
Процько Геннадій
Холст/Олія
98х160 см
Детальніше
На заході
Пейзаж 15000 грн.
топ переглядів 15000 грн.
2
Зоркін Іван
Холст/Олія
70х50 см
Детальніше
Півонії
Квіти 15600 грн.
топ переглядів 15600 грн.
2
Ігнатенко Ірина
Ігнатенко Ірина
Дерево/Олія
30х21 см
Детальніше
На полюванні
Тварини 52000 грн.
топ переглядів 52000 грн.
2
Ігнатенко Ірина
Ігнатенко Ірина
Холст/Олія
50х70 см
Детальніше
Натюрморт з равликами
Натюрморт 130000 грн.
топ переглядів 130000 грн.
2
Ігнатенко Ірина
Ігнатенко Ірина
Холст/Олія
40х50 см
Детальніше
Рапунцель і Максимус
Портрет 100000 грн.
топ переглядів 100000 грн.
2
Линник Василь
Папір/Пастель
80х100 см
Детальніше
Вишивка хрестиком. Сикстинська Мадонна.
Релігія 88000 грн.
Сигнаевська Алена
Тканина/Авторська
78х110 см
Детальніше
Дев'ятий вал
топ переглядів 52000 грн.
2
Пузир Олександр
Холст/Олія
166х111 см
Детальніше
Зима
Тварини 1000 грн.
топ переглядів 1000 грн.
2
Андронік Василь
Холст/Олія
60х40 см
Детальніше
Слон
Тварини 27000 грн.
топ переглядів 27000 грн.
2
Крилова Олена
Холст/Акрил
100х120 см
Детальніше
Фан-арт (Кім Синмін із Stray Kids)
Портрет 200 грн.
топ переглядів 200 грн.
2
Westley Hannah
Папір/Олівець
21х29 см
Детальніше

Топ
добірки
марта
наших
художників

Картини з квітами

Всього 385 робіт від 200 грн.

Морський пейзаж

Всього 201 робіт від 180 грн.

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками Майстер-класи з малювання

Спільнота цінителів
мистецтва
Новинки від художників

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками
Майстер-класи та тренінги