Купити картину

Зараз магазин налічує понад 3310 авторських робіт сучасного живопису.

Сьогодні для того, щоб купити картину – нема потреби відвідувати виставки в галереях або шукати художників в інтернеті. Величезний пласт мистецтва зосереджений у ваших руках, досить зайти на потрібний веб-сайт та вибрати найбільш відповідний для вашого інтер'єру варіант.

Купити картину недорого

е кожному дано стати колекціонером або тонким поціновувачем мистецтв, але це не привід втратити можливість насолоджуватися предметами мистецтва, відчувати їх душею, подарувати приємні емоції собі та своїм близьким, упорядкувати свої думки, створити почуття комфорту, затишку і радості буття. Не важливо, які ви хочете купити картини в інтернет-магазині. Важливо те, що це доступно для кожного та у величезній різноманітності стилів і технік.
Наш інтернет-магазин представляє безліч колекцій різної тематики, які допоможуть підкреслити витончений смак власників житла. Серед них можна знайти:

  • абстракції;
  • пейзажі;
  • репродукції всесвітньо відомих творів.
Від роботи пензлем геніальних майстрів (Клод Моне, Рембрандт, Пікассо) до початківців-ентузіастів, що вирішили присвятити своє життя мистецтву і що вже досягають успіху у своїй справі.

Картини купити недорого інтернет.
Картини, представлені на сайті, здатні викликати яскраві емоції, світлі почуття і зворушливі переживання – життєрадісність, задоволення, щастя, захват, натхнення, таємничість, ніжність, пристрасть та гармонію. Хоча сучасні тенденції дизайну інтер'єрів диктують свої правила, а також не перестають дивувати, цінність декорування приміщень картинами завжди поза часом. Які картини придбати в інтернеті? Залежить від призначення приміщення, інтер'єр якого вони доповнюватимуть. При цьому, не варто переживати про ціну питання. Вартість роботи у будь-якому разі буде задовільною, а від чого вона залежатиме – розповімо дещо пізніше.

Купити картину для інтер'єру

Спальня, вітальня невелика студія або затишний заклад для відпочинку та релаксу. Ви можете купити картину в інтернет-магазині недорого відразу після того, як визначитеся з оформленням інтер'єру. Не має значення розмір і форма, а також виконання. Будь-яке дизайнерське рішення буде задоволено широкими можливостями оформлення композиції:

  • модульні картини (з двох, трьох картин або полиптих);
  • класичні зображення;
  • репродукції відомих авторів.
Купити картину ціни. Вартість роботи залежить від автора, оформлення, розмірів. Однак, люди, які шукали предмети мистецтва, добре обізнані на предмет того, наскільки часом буває не лояльне ціноутворення на деяких сайтах. З нами ви зможете задовольнити будь-яке естетичне вподобання та купити картини дешево.

Купити картину в інтернет-магазині недорого.
Деяким може здатися, що витрачати гроші на звичайне зображення в рамці – безглуздо. Так можуть вважати лише вперті скептики. Річ у тому, що особистість формує її оточення, оскільки вона сама є його частиною. Звісно ж, значно краще бути частиною чогось прекрасного, ніж щодня перебувати серед похмурих стін сірого інтер'єру.
Проте де можна купити картини, які не опиняться марною тратою грошей та допоможуть відшукати внутрішню гармонію або просто прикрасити приміщення? Де купити картину, повісивши яку, кімната вмить зміниться та заграє новими фарбами? В інтернет-магазині «Мольберт» кожен знайде твір, який розтопить його серце та зможе радувати своїм виглядом протягом багатьох років. Замовляйте у нас вже зараз.

Продати картину

Багатьох художників після написання полотна відвідує думка про те, як їм конвертувати своє творіння у грошові кошти. Одвічне питання «де продати картину?» Найчастіше вводить їх у глухий кут. Відповісти на нього коректно можна лише після аналізу процесу передачі полотна покупцеві. Досить проста, але прагматична ситуація, важко збагненна людьми творчості. Всім відомо про трагічне закінчення доль багатьох талановитих художників минулих століть. Яскравий приклад – Вінсент Ван Гог, який перебував у злиднях майже все своє життя. Єдиний клієнт, якому Ван Гог зміг продати картину – його лікар. Іншими словами, творчі люди не «заточені» під мистецтво проведення переговорів та абсолютно не вникають в тонкощі маркетингу та продажів.

Картина продаж
Існує декілька способів реалізації полотен, написаних сучасними авторами. Здебільшого допомагають друзі або знайомі, які завжди можуть порекомендувати художника у своїх колах спілкування.
Також можна звернутися за послугами до дилерів, які проводять оцінку предметів мистецтва. Вони допоможуть продати картину за максимально вигідною ціною, проте візьмуть свою частку за допомогу в продажу. Є більш ефективні способи, за допомогою яких продаж картин художників здійснюється оперативно та без великих комісій:

  • продаж через інтернет-галереї;
  • аукціони;
  • розробка власного сайту;
  • популярні торгові майданчики.

Інтернет-галереї можуть безкоштовно реєструвати та розміщувати роботи художника на час виставок. Також галереї часто займаються скуповуванням картин за заниженими цінами (для «масовки» під час виставок).
Аукціони – найвигідніший варіант, за умови, що творчість художника може зацікавити певних осіб, які готові «посперечатися» за право на володіння твором мистецтва.
Власний сайт – це самопіар і блог, або своєрідний каталог. Його успіх безпосередньо залежить від наполегливості художника, готовності витрачати час та значні кошти на його просування в інтернеті.

Виставка продаж картин.
Справжній художник ніколи не продасть своє творіння за безцінь (тільки в дуже кризовій ситуації). 21 столітті подібне «хобі» можна утримувати завдяки іншим видам роботи (часто, також пов'язаним з творчістю). Практично кожен художник хоча б раз фантазував на тему того, щоб виставити картину на продаж. При цьому ціна картини змогла б окупити всі безсонні ночі роботи над нею та взагалі дозволити художнику зосередитися тільки на мистецтві, більше не відволікаючись на питання заробітку.
Сьогодні можна легко та вигідно продати картину через інтернет. Реєструйтеся та публікуйте свої твори мистецтва на нашому сайті, а ми подбаємо про те, щоб незабаром знайшовся зацікавлений покупець та зробив покупку за гідною ціною. Тепер можна повністю сконцентруватися на творчості, а технічну сторону питання ми беремо на себе.

Мольберт - магазин картин та інших творів мистецтва

Часто, дивлячись на порожню стіну, виникає бажання урізноманітнити чимось вільний простір. Таке бажання часто виникає у власників квартир, приватних будинків або офісними приміщеннями. Хочеться урізноманітнити інтер'єр чимось новим і оригінальним, але без радикальних змін. В цьому плані може надати неоціненну допомогу інтернет магазин картин.

Використання картин як елемент інтер'єру, з'являється можливість перетворення будь-якого простору: спальні, вітальні, кабінети, передпокої або дитячі кімнати. Також можна вдихнути новизни в офіс, а відповідні картини купити в інтернет магазині. Нові зображення дозволять співробітникам ненадовго відволіктися від рутинної і напруженої роботи, а також скрасити час очікування відвідувачам, спрощую комунікацію з ними.

Інтернет магазин картини недорого

Важливо розуміти, що сучасний живопис не обов'язково повинна виступати в ролі предмета мистецтва. Також вона може виконувати функції джерела натхнення або бути приємним подарунком / гармонійним доповненням в інтер'єр / інвестицією і мати інші призначення. Ми - не зовсім звичайний інтернет магазин, тому що займаємося не тільки продажем картин, а й допомагаємо перспективним художникам, з різних частин країни, знайти покупця для своїх творінь.

Інтернет магазин картин дешево
Наша діяльність не обмежується реалізацією картин. Ми ставимо собі за більш високі цілі, наприклад - популяризація мистецтва. Магазин картин недорого реалізує авторські роботи з тією метою, щоб буквально кожен мав можливість стикнутися з прекрасним. Також ми надаємо можливість зробити своє житло більш привабливим і затишним.
Мистецтво не може бути просто захопленням. Це справа всього життя. Позиціонувати написання картин як хобі - трохи некоректно. Щоб стати дійсно талановитим художником - необхідно повністю присвятити себе твору, абстрагувавшись від усього. Але це неможливо в умовах сучасності, тому творцеві доводиться шукати, де продати картину.

Правильніше буде сказати: «доводилося шукати раніше». Інтернет відкриває широкі можливості, в тому числі і для діячів мистецтва. Сьогодні можна продати картину через інтернет, головне знати, де це можна зробити найбільш вигідно. Смаки людей дуже різноманітні: пейзажі, абстракції, портрети, натюрморти, примітивізм і ін.
Кожен автор цілком може знайти цінителя для своєї роботи, а також продати картину. І ми робимо так, щоб творець і споживач без зусиль вийшли один на одного.

Виставка продаж картин
Ми переконані, що кожен повинен мати шанс на самореалізацію в цьому світі. На нашому сайті можна виставити картину на продаж і в лічені дні знайдеться бажаючий придбати ваш твір. Будь-який вид мистецтва повинен розвиватися, особливо якщо це стосується питань живопису. Якщо ви художник, який прагне стати більш успішним або популярним, або ви бажаєте вибрати щось для свого будинку - наш сайт з радістю допоможе.

До каталогу

Спеціальні пропозиції для постійних користувачів

Щотижневі новинки & Спеціальні пропозиції

Якщо Ви хочете отримувати від нас інформацію про поточні акції і нових роботах українських художників, підпишіться на нашу                  електронну розсилку