За тиждень опубліковано 0 робіт

Бурдіна Олександра - талант може сидіти дуже глибоко всередині і ми можемо не помічати його прояв

Бурдіна Олександра - талант може сидіти дуже глибоко всередині і ми можемо не помічати його прояв

Іноді талант може сидіти дуже глибоко всередині і ми можемо не помічати його прояв. Як раптом один випадок змінює нашу долю.
Так і сталося з Олександрою Бурдіною.

Переглянути всі картини Бурдіної Олександри

Вона народилася і живе в прекрасному місті Львів.

Закінчила Львівський техніко-економічний коледж, працює вже багато років бухгалтером. Малювати почала зовсім недавно завдяки всього лише одному дню, одній людині і одній миті, що говорить про те, що нічого в цьому світі немає випадкового, і ніколи не пізно щось міняти в собі.

"Менше року тому моя знайома при зустрічі розповіла, що ходить в студію на малювання. Я відразу згадала, як, будучи підлітком хотіла навчитися малювати, як мені подобався запах гуаші, яке отримувала задоволення від дотику пензлика до паперу. І я раптом захотіла знову відчути це відчуття з дитинства. На першому ж занятті я отримала такі знання, як полотно-пензлик-фарби-масло-розчинник і нерішуче взялася за справу. Першою моєю картиною 30х40 стали "Гранати", - говорить Олександра.

Від несподіваного результату і задоволення, яке я отримала - адреналін аж зашкалював. І ось в той момент я зрозуміла - це моє. Жодне заняття не приносило мені стільки захвату. Я себе знайшла. Життя стало кольоровим. В липні буде рівно рік, як я відкрила в собі такий талант ".

Олександра малює в реалізмі, що і намагається зображати на полотнах.

"Можливо в силу свого характеру до роботи ставлюся серйозно і відповідально.
Для знайомих я жартувала з цього приводу так: я короткозора і світ для мене трохи розмитий, так хоч на полотні я можу добре і чітко щось побачити ".

Олександра бачить світ навколо нас наповненим фарбами і відтінками. А більшість людей так звикають до цієї краси, що перестають її відчувати.

"Талант художника саме в тому, щоб бачити те, що не бачить ніхто і передати саме так, щоб це побачили всі".

Щоб бути продуктивним потрібне бажання. Якщо його немає, робота виходить без душі.

"Картина без душі або з негативом - це не для мене. Я малюю тільки тоді, коли є бажання, гарний настрій, музика або спів птахів за вікном - позитивна навколишнє атмосфера. А всім творчим особистостям та тим, хто ще не знайшов себе, я бажаю зловити той самий момент, ту саму хвилю ідей, натхнення, яке робить нас щасливими, робить нас дивовижними і неповторними. Приносьте радість своїми творіннями ... Удачі і успіхів у творчості!”


Коментарі

Будьте першим, хто залишить свою думку про цю роботу.

Всі роботи Бурдіна ОлександраЩотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками Майстер-класи з малювання

Спільнота цінителів
мистецтва
Новинки від художників

Щотижневі новинки Спеціальні пропозиції

Свіжі огляди мистецтва Інтерв'ю з художниками
Майстер-класи та тренінги